SporÜst Manşet

Lucescu’dan Klopp’a yanıt!

Lucescu'dan Klopp'a yanıt! "Egoistçe" A Milli Takım Teknik Direktörü Mircea Lucescu, Bosna Hersek maçının ardından düzenlenen basın toplantısında açıklamalarda bulundu.

Mircea Lucescu’nun açıklaması şu şekilde:

“İyi oynadık, güzel bir antrenman maçı oldu. Oyunun da hakimiydik, pozisyonlar da bulduk, gol atmak lazımdı. Bu tür maçlara ihtiyacı var bu gençlerin ki seviyelerini yükseltelim. Hazırlık maçı olarak iyiydi, ne yazık ki gol atamadık. Rize’deki seyircileri, milli takıma vermiş oldukları destekten ve ambiyanstan dolayı teşekkür ediyorum. ok gol pozisyonu yakaladık, bunları değerlendiremedik. Yazık oldu. Sonuç farklı olabilirdi. İkinci yarı 12 tane değişiklik oldu, hakem 2 dakika uzattı. 4 dakika daha uzatmalıydı. Rize’deki ambians çok iyiydi. Bizi burada çok iyi ağırladılar. Trabzon’daki ambians daha farklıydı. Trabzon’daki maçta golü sahaya atılan konfetilerden yedik. Trabzon’daki ve Rize’deki taraftarlara bizlere verdikleri destek için çok teşekkür ediyorum. Rusya’ya gücümüzü bilerek gidiyoruz. Ben Rusya’da Cengiz Ünder ve Hakan Çalhanoğlu’ndan artık gol atmalarını bekliyorum. Sadece bu iki oyuncudan değil, Oğuzhan dahil diğer oyuncularımdan da gol bekliyorum. Biz Soçi’ye kazanmak için gidiyoruz. Ben ekibimden mutluyum. Her maç daha iyi ve güvenli oynuyoruz. Biz Avrupa’nın en genç ekiplerinden birisiyiz.”

Bu arada Mircea Lucescu, geçtiğimiz hafta Liverpool Teknik Direktörü Jurgen Klopp’un UEFA Uluslar Ligi ile ilgili yaptığı açıklamaya şu cevabı verdi; “Klopp milli takım çalıştırdığı zaman fikrini değiştirecektir. Milli takımlar önemli maçlar oynamaya devam etmeli. Kulüp için değil, ülke için oynuyoruz. Söylemi egoistçe.”

 

Etiket

Diğer Haberler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Close