BIST7.913,76%-0,82
USD28.9747%0.19
EURO31,2072%-0.09
ALTIN1.874,74%-0.64
Siyaset

İYİ Parti'de taciz skandalı büyüyor! Vekilin oğlu ve yeğeni iki kıza tecavüz etti

İYİ Parti'de taciz iddialarına bir yenisi daha eklendi. Gazeteci Yavuz Selim Demirağ, "Bunları söylemek istemezdim ama bu işin içerisinde çok ciddi taciz suçlamaları da var" deyip ekledi: "Geçtiğimiz günlerde istifa eden bir ismin oğlu ve kızıyla ilgili 2 genç kıza tecavüz ve darpla ilgili çok ciddi iddialar var."

Abone OlGoogle News
21 Kasım 2023 14:33

İYİ Parti'de kaos giderek büyürken, Meral Akşener'in parti içindeki 'Hele gariban kız çocuklarını istismar edenleri silmezsem adiyim" sözlerini hatırlatan Hürriyet Abdulkadir Selvi, "İYİ Parti’de mide bulandırıcı söylentiler dolaşıyor" iddiasını gündeme getirmişti.

İYİ Parti'deki taciz iddialarıyla ilgili bir açıklamada İYİ Parti'ye yakınlığıyla bilinen gazeteci Yavuz Selim Demirağ'dan geldi.  İYİ Parti'de peş peşe gelen istifalara ilişkin Demirağ karıldığı bir canlı yayında şunları anlattı:

Bilip de susanların işine son verildi

- Para teslimi ile ilgili açıklamaların dışında bir kriz var. Bunları söylemek istemezdim ama bu işin içerisinde çok ciddi taciz suçlamaları da var. İYİ Parti'de bazı danışmanlar, bazı sekreterler ve bazı şoförlerin işlerine son verildi. Meral Akşener talimatıyla parti içerisinde istismar olaylarını bilip susan 10 çalışanın işine son verildi.

İstifa eden vekilin oğlu ve yeğeni...

- Geçtiğimiz günlerde istifa eden İYİ Partili bir milletvekilinin oğlu ve yeğeni hakkında cinsel istismar iddiaları var. Bazı polisler tarafından kapatılmaya çalışılan bir olay.

Bu dedikodu Ankara'da 1 aydır konuşuluyor

- Sayın Akşener sıradan bir siyasetçi değil. Bunlarla ilgili de sayın Akşener söylentilerle yetinmez. Bunları kaynağından bunları alır alınca da çok etkilenmiş ve sinirlenmiş.

- Akşener her şeyden önce bir anne. Dolayısıyla 'Şuradan duydum' şeklinde hareket etmez. Bu dedikodular Ankara'da bir aydır konuşuluyor. Akşener bunlarla yolumuzu ayıralım sessiz sedasız ayrılsınlar istedi ama onlar bunu tercih etmediler.

 

O kızların fotoğrafları ortaya çıktı

Yavuz Selim Demirağ'ın canlı yayında dile getirdiği taciz ve tecavüz iddiasıyla ilgili Odatv'de "Olay bu Şubat ayında Ankara’da yaşanıyor. M.A. ve M. Y. isimli iki genç kadın Çankaya Yaşamkent’teki evde iki arkadaşıyla önce eğleniyor sonra ise ne oluyorsa işin boyutu değişiyor. Kızların iddiasına göre hem tecavüz ediliyor hem de darp… Peki bunu yapan iki erkek kim? Yine kızların iddiasına göre muhalif bir partide siyaset yapan ve kamuoyunun yakından tanıdığı ismin oğlu O. ve kardeşinin oğlu yani yeğeni A…" haberi yer buldu.

Yazma kurallarını okudum ve kabul ediyorum.600 karakter kaldı
×

Bu sayfalarda yer alan okur yorumları kişilerin kendi görüşleridir.
Yazılan yorumlar hiçbir şekilde akittv.com.tr’nin görüş ve düşüncelerini yansıtmamaktadır.
Yazılanlardan akittv.com.tr sorumlu tutulamaz.

0 Yorumlar
  • Yeniden eskiye
  • Eskiden yeniye
  • Öne Çıkanlar