Manşet

Adana’da marketteki çocuk tacizi iddiasına tutuklama!

Adana'da yaşanan son dakika taciz iddiası, Adana'da marketteki bir çocuğa M.A.K. isimli şahısın taciz ettiği görüntüler sosyal medyadan paylaşılmış ve yoğun tepki çekmişti. Çok konuşulan taciz videosunun ardından görüntüleri inceleyen emniyet güçleri de olay hakkında soruşturma başlattı. Tacizcinin kimliğini belirleyen ekipler, yakalama çalışması başlattı. Emniyetin sosyal medyadan paylaştığı bilgiye göre de M.K.A. isimli tacizcinin gözaltına alındıktan sonra tutuklandığı belirtildi.

9 Şubat’ta çekildiği belirlenen, ve markette bir çocuğu taciz ettiği görünlen görüntülerle infial yaratan M.K.A polis ekiplerinin harekete geçmesiyle birlikte yakayı ele verdi. Gözaltına alınan zanlı, Emniyet’in yaptığı açıklamaya göre tutuklandı.

Adana’da küçük yaşta bir çocuğa cinsel istismarda bulunduğuna ilişkin görüntüleri sosyal medyada paylaşılan şüphelinin tutuklandığı bildirildi.

Emniyet Genel Müdürlüğünün resmi Twitter hesabından yapılan paylaşımda, bir çocuğu taciz ettiği iddia edilen zanlı hakkındaki soruşturmaya ilişkin bilgi verildi.

Açıklamada, “Bugün sosyal medyada paylaşılan videoda, bir çocuğa cinsel istismarda bulunan M.A.K. isimli şahıs, 9 Nisan’da gözaltına alınmasının ardından tutuklanmıştır.” ifadesi kullanıldı.

Adana’da bir markette küçük yaşta bir çocuğa cinsel tacizde bulunduğu ileri sürülen bir kişinin, marketin güvenlik kameralarınca kaydedilen görüntüleri sosyal medyada paylaşılmıştı.

Diğer Haberler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Close