Gündem

Cansız bedenini tesise atıp kaçtılar!

Kocaeli'nin Körfez ilçesinde, Çekya vatandaşı 38 yaşındaki Rumeys Kantae'nin cansız bedeni TEM Otoyolu üzerindeki dinlenme tesisindeki yeşil alana atılmış halde bulundu. Polis, güvenlik kameraları kayıtlarını incelemeye alarak soruşturma başlattı

Olay, TEM Otoyolu Körfez ilçesi geçişinde bulunan bir dinlenme tesisinde meydana geldi. Sabah saatlerinde çimlerde yatan bir kişi olduğunu gören tesis çalışanları durumu sağlık ekiplerine haber verdi. Olay yerine gelen 112 Acil ekibi, şahsın öldüğünü belirledi. Polis, olay yerinde incelemede bulundu.

CANSIZ BEDENİNİ ARAÇLA GETİRİP TESİSE BIRAKMIŞLAR

dinlenme tesisinin güvenlik kameraları incelendiğinde cansız bedenin bir araçla getirilerek tesise bırakıldığı görüldü. Yapılan çalışmada ölen kişinin Çekya vatandaşı olan Rumeys Kantae olduğu tespit edildi. Kantae’nin cenazesi polisin çalışmasının tamamlanmasının ardından Körfez Asri Mezarlık morguna kaldırıldı.

VÜCUDUNDA DARP İZİ YA DA YARA YOK

Vücudunda bir darp izi ve yara olmadığı belirtilen Rumeys Kantae’nin ölüm nedeni otopsi sonucu belli olacak. Polis, Kantae’yi tesis içerisine bıraktıktan sonra kaçanları yakalamak için çalışma başlattı.

Olayla ilgili soruşturma devam ediyor.

Diğer Haberler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Close