SporÜst Manşet

Mehmet Ekici kadro dışı bırakıldı

Fenerbahçe’de transfer son günlerinde takımdan gönderileceği iddia edilen Mehmet Ekici, Türkiye Futbol Federasyonu’na gönderilen 28 kişilik kadroda kendisine yer bulamadı.

2019-2020 Cemil Usta Sezonu Süper Lig’de mücadele eden kulüplerin Birinci Transfer Tescil Dönemi sonrası oyuncu listeleri belli oldu.

Fenerbahçe’de takımdan gönderileceği iddia edilen Mehmet Ekici 28 kişilik kadroda yer alamadı. Kurallar gereği TFF’ye bildirilecek 28 kişilik listede en az 4 adet altyapı oyuncusu bulunması gerekiyor. Kadrosunda altyapı oyuncuları haricinde 25 kişi barındıran ve 1 önemli oyuncusunu kadro dışı bırakmak zorunda kalan sarı lacivertliler tercihi 29 yaşındaki oyuncudan yana kullandı.

28 kişilik kadroya dahil edilmeyen Mehmet Ekici, Ocak transfer dönemine kadar Fenerbahçe’nin resmi maçlarında forma giyemeyecek. Listede yer almayan bir diğer isim de Ferdi Kadıoğlu olmasına karşın, genç futbolcu, 1 Ocak 1999 yılından sonra doğduğu için statü gereği listeye yazılmadan da resmi maçlarda oynatılabilir.

İşte Fenerbahçe’nin 28 kişilik kadrosu:

Diğer Haberler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Close