SporÜst Manşet

Volkan Demirel’den futbola veda

Kariyerini noktalama kararı alan deneyimli kaleci Fenerbahçe'nin teknik heyetinde görev alacak.

Fenerbahçe Kulübü, kaleci Volkan Demirel’in teknik heyette görev yapacağını açıkladı.

Sarı lacivertli kulübün internet sitesinden yapılan açıklamada, Volkan Demirel ile yapılan görüşmelerin karara bağlandığı ve yeni bir yolculuğa adım atıldığı belirtilerek, “Kaptan Volkan Demirel onurla taşıdığı görevine bundan böyle sarı lacivert renklerimiz altında teknik ekibimizin bir parçası olarak devam ederek, eşsiz deneyimlerini geleceğin Fenerbahçe’sinin başarıları için sarf edecektir.” denildi.

Volkan Demirel için bir jübile yapılacağının belirtildiği açıklamada, “Değerli futbolcumuz için kulübümüze yakışan bir şekilde jübile organizasyonu gerçekleştirilecek olup, organizasyon tarihi ve detaylarına dair bilgiler ilerleyen dönemde camiamıza duyurulacaktır. Fenerbahçeli Volkan’a, kalecimiz ve kaptanımız olarak kulübümüze bugüne dek verdiği tüm emekleri için teşekkür ediyor; bu büyük kulübün çatısı altında üstleneceği yeni görevinde sonsuz başarılar diliyoruz.” ifadelerine yer verildi.

Allahyar Sayyadmanesh İstanbulspor’a kiralandı

Fenerbahçe Kulübü, İranlı futbolcusu Allahyar Sayyadmanesh’in İstanbulspor’a kiralandığını açıkladı.

Sarı-lacivertli kulübün internet sitesinden yapılan açıklamada, “Futbolcumuz Allahyar Sayyadmanesh 1. Lig ekiplerinden İstanbulspor’a 1 yıllığına kiralanmıştır. Oyuncumuza başarılar dileriz.” denildi.

Diğer Haberler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Close