Spor

Beşiktaş anlaşmayı yeniledi

Transfer sessizliğini Tyler Boyd ile bozan Beşiktaş, forma sponsorluğu konusunda GSM operatörü Vodafone ile yeniden anlaşmaya vardı.

Uzun süredir göğüs sponsorluğu arayışında olan Beşiktaş, sözleşmesi sona eren GSM operatörü Vodafone ile 2 yıllığını yeniden anlaşmaya vardı. Vodafone Park’ta düzenlenen imza törenine siyah beyazlıların başkanı Fikret Orman’da katıldı.

Burada açıklamalarda bulunana başkan Orman, “2 senelik bir sözleşme yaptık. Vodafone ile yaptığımız uzun işbirlikleri çok önemli. İki taraf da bu işbirliğinin devam etmesini istiyordu. Toplamda 36 Milyon TL’lik bir anlaşma sağladık. 7 yıllık süreç içerisinde yaklaşık olarak 32 milyon Dolar’lık bir anlaşma yapmış oluyoruz. Türkiye’deki sponsorluklara bakınca görüyorsunuz, büyük takımlar da dahil olmak üzere 1 senelik anlaşma yapılıyor. Daha sonra bitiyor. Bu kadar uzun süre beraber çalışıyorsak, demek ki karşılıklı mutluluk var. Bu dönem, benim Beşiktaş’taki son dönemim. Bu süreçte kulübümüz için en doğru kararları almak istiyorum. Ana fikir olarak, biz biraz daha daralmak zorundayız. Bu bir tek bizim için geçerli değil. Dünyada da bunu görüyorsunuz. Ekonomik anlamda biraz daha daralmak zorundayız. Bazı departmanlarda sempatik olmayan şeyler yapıyoruz ama yapmak zorundayız. İnşallah benden sonra gelen arkadaşlara yapısı oturmuş bir Beşiktaş bırakmak istiyorum.” Şeklinde konuştu.

Diğer Haberler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Close