SporÜst Manşet

Emre Mor için flaş suçlama

Galatasaray’ın kadrosuna katma konusunda her konuda anlaşmaya vardığı Emre Mor transferi büyük bir krize dönüştü. Milli futbolcunun menajerlik şirketi devre dışı bırakıldığını iddia ederek süreci yargıya taşıdı.

Galatasaray başkanı Mustafa Cengiz’in önceki TRT Spor’da duyurduğu Emre Mor transferi büyük bir krize dönüşmek üzere. Celta Vigo formasıyla beklenen performans sergileyemeyen ve satış listesine koyulan milli oyuncuyu kadrosuna katmaya hazırlanan sarı kırmızılılara kötü haber geldi.

21 yaşındaki oyuncunun Galatasaray ile yürüttüğü görüşmeler için yetkilendirdiği WBD Capital isimli şirket, kendilerini devre dışı bırakmaya çalışmakla suçladıkları Emre’ye geçtiğimiz günlerde gönderdikleri tutanağa cevap verilmemesi üzerine konuyu yargıya taşıdı.

Söz konusu şirketin CEO’su Erik Alonso, aradan 3 gün geçmesine rağmen oyuncudan cevap alamadıklarını belirterek resmi Twitter bildiri yayımladı. Alonso yaptığı açıklamada, “”Galatasaray ve Emre Mor’un bize yaptığı şey saygısızlık. Benim şirketimde ailelerini geçindiren insanlar çalışıyor ve eğer her işi bedavaya yaparsak bu insanlar ailelerine bakamaz. Bir şeyi çok net biliyorum. Galatasaray taraftarları, yöneticilerinden büyüktür.” İfadelerini kullandı

 

Diğer Haberler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Close