Seçim 2018Siyaset

Perinçek: Bizim ikinci tura kalacağımız kesin

. Vatan Partisi Genel Başkanı ve cumhurbaşkanı adayı Doğu Perinçek 24 Haziran seçimleri ile ilgili yaptığı açıklamada, "Bizim ikinci tura kalacağımız kesin. Göreceksiniz Türkiye'yi biz yöneteceğiz." dedi

Vatan Partisi Genel Başkanı ve Cumhurbaşkanı adayı Doğu Perinçek, “Bizim ikinci tura kalacağımız kesin. Göreceksiniz Türkiye’yi biz yöneteceğiz” dedi.

Vatan Partisi Genel Başkanı ve Cumhurbaşkanı adayı Doğu Perinçek, Perpa İş Merkezi’nde buranın yönetim kurulu üyeleriyle bir araya geldi.

“ÜRETİCİLERİN TÜRKİYESİNİ KURACAĞIZ”

Doğu Perinçek, “Yerli üreticiyi destekleyeceğiz. Üreticiyi tekrar Türkiye’nin efendisi yapacağız. Tekrar çarşılarımızı Türkiye’nin efendisi yapacağız. Bu bir mecburiyet, seçenek değil. Çiftçimizin, işçimizin, sanayicimizin, tüccarımızın dönemi geliyor. Türkiye’yi sıcak para komisyoncuları yönetmeyecek, büyük bankalar, tefeciler yönetmeyecek. Üreticilerin Türkiyesini kuracağız” dedi.

Perinçek’e ‘İkinci tura kalamazsanız oyunuzu Muharrem İnce’ye mi Erdoğan’a mı vereceksiniz?’ sorusu soruldu. Doğu Perinçek, “Bizde bir değişim yok. Biz aynı yerde duruyoruz. Üreticiyi desteklemek ve Türkiye’nin güvenliğini korumak noktasında duruyoruz. Hiçbir değişiklik yok” şeklinde yanıt verdi.

Etiket

Diğer Haberler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Close