Manşet

Medya CHP adayının valiye hakaretini görmezden geldi!

Beylikdüzü Belediye Başkanlığı döneminden bu yana medyayı tehdit etmeyi bir gelenek haline getiren CHP’nin belediye Başkan Adayı Ekrem İmamoğlu’nun Ordu Havalimanı’nda devletin valisine “it” şeklinde hitap etmesi görmezden gelindi. Show TV, Kanal D, Star, CNN Türk ve NTV gibi ulusal yayın yapan TV kuruluşları Ekrem İmamoğlu’nun bu skandal görüntülerini yayınlamaktan kaçındı. Şimdi kamuoyu şu sorulara cevap arıyor: Medya, Ekrem İmamoğlu’nun bu skandal görüntülerinin haber değeri olmadığını mı düşünüyor? Televizyon kuruluşları Ekrem İmamoğlu’nun tehditlerinden mi korkuyor? Binali Yıldırım hakkında en ufak haberleri bile büyüterek kara propaganda malzemesi yapmaktan çekinmeyen Fox TV gibi televizyon kuruluşlarına soruyoruz: Nerede objektif habercilik?

Millet İttifakı’nın İstanbul Büyükşehir Belediye Başkan Adayı Ekrem İmamoğlu, Ordu-Giresun Havalimanı’nda VIP salonu kullanma hakkı olmadığı halde içeriye girmeye çalıştı. Ancak polisler kuralları hatırlatarak içeri alamayacaklarını söyledi. Bunun üzerine Millet İttifakı adayı, Ordu Valisi Seddar Yavuz’a ağır hakaret etti.

O anlar sadece FOX TV kameraları tarafından kaydedildi. Ancak o görüntüler yayınlanmadı. CHP’li Ekrem İmamoğlu’nu takip eden FOX Haber kameramanları skandal görüntüleri anbean kaydetti. Fakat FOX Haber sunucusu Fatih Portakal İmamoğlu’nun Vali Yavuz’a yönelik ağır hakaret içeren sözlerini yayınlamadı. İmamoğlu’nun medyadaki en büyük destekçisi olan Fatih Portakal, “İmamoğlu’nun valiyle ilgili bir sözü var biz o sözü vermedik” dedi.

ŞAİBELİ SEÇİMLER İPTAL EDİLİNCE ŞİRAZESİ KAYDI

Hukuksuz bir şekilde aldığı mazbata YSK tarafından bloke edilince şirazesi kayan CHP’li İmamoğlu, gerçek zihniyetini gözler önüne seren hareketlere imza atıyor. Önceki gün Ordu-Giresun Havalimanı’nda yetkisi ve hakkı olmadığı halde VIP salonunu kullanmak için arbede çıkaran ve polislere saldıran CHP’nin adayı ve ekibi, Ordu Valisi Seddar Yavuz’a hakaretler savurdular.

 

Diğer Haberler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Close