Manşet

Albayrak yeni kredi paketini açıkladı!

Hazine ve Maliye Bakanı Berat Albayrak, KOBİ Değer Kredisi Tanıtım Toplantısı'nda, 13 bankanın da katılımıyla, KOBİ'ler için nefes niteliğinde olacak yeni kredi paketini açıkladı. İşte yeni kredi paketinin detayları!Hazine ve Maliye Bakanı Berat Albayrak, KOBİ Değer Kredisi Tanıtım Toplantısı'nda, 13 bankanın da katılımıyla, KOBİ'ler için nefes niteliğinde olacak yeni kredi paketini canlı yayında açıkladı. Bakan Albayrak'ın konuşmasından satırbaşları; DENGELENME SÜRECİ BAŞARILI BİR ŞEKİLDE DEVAM EDİYOR Dengelenme süreci başarılı bir şekilde adım adım devam ediyor. 2018 hedeflerimizi tutturduk, 2019 motivasyonunu da daha yukarılara taşıdık.10 yıl vadeli tahvil ihracımıza 5 milyar dolar talep geldi, yatırımcılar ekonomiye güvenini bir kez daha ortaya koydu. Birileri ekonomide resesyon beklese de, algı oluşturmaya çalışsa da üzülmeye devam edecekler.

Hazine ve Maliye Bakanı Berat Albayrak, KOBİ Değer Kredisi Tanıtım Toplantısı’nda, 13 bankanın da katılımıyla, KOBİ’ler için nefes niteliğinde olacak yeni kredi paketini canlı yayında açıkladı.

Bakan Albayrak’ın konuşmasından satırbaşları;

DENGELENME SÜRECİ BAŞARILI BİR ŞEKİLDE DEVAM EDİYOR

Dengelenme süreci başarılı bir şekilde adım adım devam ediyor. 2018 hedeflerimizi tutturduk, 2019 motivasyonunu da daha yukarılara taşıdık.10 yıl vadeli tahvil ihracımıza 5 milyar dolar talep geldi, yatırımcılar ekonomiye güvenini bir kez daha ortaya koydu. Birileri ekonomide resesyon beklese de, algı oluşturmaya çalışsa da üzülmeye devam edecekler.

Diğer Haberler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Close