Gündem

‘’Millet 31 Mart gecesine yönelik planları boşa çıkaracak”

Adıyaman'a bir takım ziyaretler gerçekleştirmek üzere gelen 24.25.26. Dönem AK Parti İstanbul Milletvekili Metin Külünk, AK Parti Adıyaman İl Başkanı Mehmet Dağtekin ve yönetimini ziyaret etti. AK Parti ziyaretleri ardından esnafı ziyaret eden Külünk, Adıyaman'da çiğköfte tezgahı başına geçerek vatandaşa çiğköfte ikramında bulundu.

Terör örgütüne yönelik son dönemde devletin mücadelesiyle son derece gerilemiş olmasına rağmen suskunluğunu özellikle sessizliğine çok dikkatli olunması gerektiğini ifade eden Külünk, “Tabi çok zor bir dönemden geçiyoruz. Yüzyıl evvel virgül konulmuş yerden ülkenin karşı karşıya kaldığı kuşatmanın en çetin aşamalarındayız. Daha sert bir süreçte yaşayabiliriz. Ellerinde avuçlarında ne varsa hem iktisadi anlamında hem siyasi anlam da hem de psikolojik savaş anlamında ellerindeki tüm enstrümanlarla üzerimize gelmeye devam edecekler. Çünkü gelecek yüzyıl şekilleniyor. çok sağlam durmamız gerekiyor. 15 Temmuz akşamı milletin liderine ve ülkesine, devletine sahip çıkmasında ortaya koyduğu tavrın ruhun sokakta çok diri çok güçlü olduğunu görmekte ayrıca bizi mutlu ediyor. Hiç dikkatlerimizi dağıtmadan tüm operasyonlara rağmen işin esasından uzaklaşmadan esas da durarak birliğimizi ve beraberliğimizi koruyarak mücadelemize devam etmekteyiz. Çünkü açık tehditler artık tehditten öte eyleme dönüşmek için fırsat beklemekteler. Terör örgütünün son dönemdeki devletimizin çok güçlü mücadelesiyle son derece gerilemiş olmasına rağmen suskunluğunu özellikle sessizliğini çok dikkatle gözlemlememiz gerekiyor. Bu örgütün suskunluğunun arkasında Türkiye yönelik emperyalist hakkın hangi planları yaptığını da biz tahmin edebiliyoruz” diye konuştu.

31 Mart yerel seçimlerine değinen 24.25.26. Dönem AK Parti İstanbul Milletvekili Metin Külünk, “Elimizdeki bilgiler ne yapmak istediklerini bize mesajını veriyor. Toplumun psikolojisini bozmak acısından terör örgütünün enteresan çıkışlar yapabilme noktasında çabalarının olduğunun farkındayız. Onlar ne kadar saldırırsa saldırsın bizde toprağımıza vatanımıza, milletimizin birlik ve beraberliğine insanlığın son kalesi olan Türkiye olan inanmışlığımız ile Türkiye’mizin mücadelesini vermeye devam edeceğiz. 31 Mart yerel seçimleri yerel seçim değil her ne kadar adı yerel seçim olsa da yerel seçim olmaktan öte mana taşıyacak. 31 Mart gecesine planları olanlar var. İnanıyorum milletimiz bir kez daha 31 Mart gecesi 15 Temmuz arkasındaki aklın 31 Mart gecesine yönelik beklediği planları boşa çıkaracak bir sandık sonucu ortaya çıkacaktır ama bunun için bizim mutlak surette daha çok çaba göstermemiz gerekiyor. Daha çok çalışmamız gerekiyor. Adıyama’da yine bir kez daha en iyi sonuçları alarak 31 Mart akşamı gereken mesajı tüm Türkiye’ye tüm dünyaya verecektir” açıklaması yaptı.

Etiket

Diğer Haberler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Close