GündemManşet

Skandal sözler sarf etmişti… Canlı yayında sinirlerine hakim olamadı stüdyoyu terk etti

Geçtiğimiz günlerde TBMM GenelKurul Kürsüsü’nden skandal konuşmalar imza atan Saadet Partisi Milletvekili Cihangir İslam, Akit TV’de ekranlara gelen Asıl Mesele programındaki ısrarlı sorular üzerine sinirlenerek yayını terk etti.

TBMM Genelkurul Kürsüsü’nden skandal konuşma yapan Saadet Partisi İstanbul Milletvekili Cihangir İslam Akit TV’de Yusuf Ozan Demir’in moderatörlüğünü yaptığı Akit TV Haber Koordinatörü Muharrem Coşkun’un da daimi konuğu olduğu ‘Asıl Mesele’ programına katıldı.

Burada skandal cümleleri sorulan Cihangir İslam yaptığı açıklamaları savunmaya devam etti. Ardıdan FETÖ’yü savunan tweetleri şahsına gösterilen İslam, sinirlerine hakim olamadı.

Stüdyoda bulunan Demir’e sert çıkan İslam, canlı yayını terk ederek stüdyodan ayrıldı.

Diğer Haberler

1 Yorum

  1. Yusuf ozan demir beyEfendinin sorduklari soruları cevaplamaktan korktuğu için canlı yayını o yüzden terk etti eğer yazdığı twetlerin arkasında dursaydi bu olay gelmeyecekti ama attığı twetlerin arkasında durmadı ğı için ve sizin sorularınıza yanıt veremediği için gitti neyse belki böyle hayırlı olmuştur. Sizleri destekliyoruz allah yardımcınız olsun

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Close