BIST2.405,36%0,14
USD16.6854%-0.08
EURO17,4915%-0.17
ALTIN970,33%0.04
Medya

Hakan Ural’ın Erdoğan sözleri olay oldu! “Ne acı bir şeydir”

Sunucu ve oyuncu Hakan Ural, Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan’ı sevdiği için sektörden yana kendisine takınılan tavra ve gördüğü muameleye ilişkin çarpıcı açıklamalarda bulundu.

Abone OlGoogle News
09 Haziran 2022 14:58

Hakan Ural, “Ben Cumhurbaşkanını sevdiğimi açık açık söylediğim için 8-9 seneden beri sektörden bana tavır var. Yanında olduğunu söylemeye korkanlar var, linç ediliyorlar” dedi.

Hakan Ural’dan çarpıcı açıklamalar

Kanal D ekranlarında hafta içi her gün yayınlanan sunuculuğunu Hakan Ural ile Nur Tuğba Namlı’nın yaptığı “Neler Oluyor Hayatta” programında Hakan Ural, dizi ve film sektörü hakkında çarpıcı açıklamalar yaptı. Yaşadıklarını anlattı.

“Başka bir ülkede yaşasaydım…”

Oyuncu olarak sektöre giriş yapan Hakan Ural, “Ben Cumhurbaşkanını sevdiğimi açık açık söylediğim için 8-9 seneden beri sektörden bana tavır var. Yanında olduğunu söylemeye korkanlar var. Linç ediliyorlar. Bu kişiler küçümsenirler, dışlanırlar, aşağılanırlar. Çekeceğim kadar film, dizi çektim. Ama ne acı bir şeydir başka bir ülkede yaşasaydım bu tecrübe ve bu fizikle benim 5 yılım dizi ve film çekimleriyle dolu olurdu” dedi.

Yazma kurallarını okudum ve kabul ediyorum.600 karakter kaldı
×

Bu sayfalarda yer alan okur yorumları kişilerin kendi görüşleridir.
Yazılan yorumlar hiçbir şekilde akittv.com.tr’nin görüş ve düşüncelerini yansıtmamaktadır.
Yazılanlardan akittv.com.tr sorumlu tutulamaz.

0 Yorumlar
  • Yeniden eskiye
  • Eskiden yeniye
  • Öne Çıkanlar