BIST1.432,80%9.2300
USD9.2167%-0.02
EURO10,7496%0.02
ALTIN527,83%0.01
Akit HaberGündemBerat Albayrak kitap yazdı: Kitabın içeriği herkesi şaşırtıyor
Gündem

Berat Albayrak kitap yazdı: Kitabın içeriği herkesi şaşırtıyor

Cumhurbaşkanı Erdoğan ve Emine Erdoğan'ın ardından eski Hazine ve Maliye Bakanı Berat Albayrak da kitap yazıyor. Albayrak'ın kitabın son editöryal kontrollerinin yaptığı kitabın adı henüz belli olmasa da ' “ben haklıydım” mesajını verdiği iddialar arasında...

Abone OlGoogle News
11 Ekim 2021 12:43

Cumhurbaşkanlığı Külliyesi’nden üçüncü kitap geliyor. Sıradaki ismin ise Erdoğan ailesinin damadı eski Hazine ve Maliye Bakanı Berat Albayrak olduğu öğrenildi. Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan'ın yazdığı “Daha Adil Bir Dünya Mümkün” isimli kitap, 6 Eylül'de piyasaya çıkmıştı.

İlk basımı Albayrak ailesine ait olan Turkuvaz Kitap tarafından Türkçe olarak yapılan eserde, “Dünya ne tek kutuplu ne de iki kutupludur, ne hâkim bir kültürün ne de birkaç imtiyaz sahibi aktörün kültürel hegemonyası altındadır. Çok kutuplu, çok merkezli, çok kültürlü, daha kapsayıcı ve adil bir dünya inşa etmek mümkündür” mesajı veriliyordu.

Emine Erdoğan 'Afrika Seyahatlerim'i yazdı

Erdoğan’ın ardından ise eşi Emine Erdoğan’ın, Afrika'ya gerçekleştirdiği seyahatlerdeki izlenim ve hatıralarını kaleme aldığı "Afrika Seyahatlerim" adlı ilk kitabı, Ekim ayı başında piyasaya sunulmuştu. Yine Turkuaz Yayınları tarafından çıkarılan kitap, İngilizce, Fransızca, Arapça ve Svahili dillerinde yayımlanmıştı.

Berat Albayrak kitabın son kontrollerini yapıyor

Şimdi ise Erdoğan ailesinden bir kitap daha geliyor. Erdoğan ailesinin damadı eski Hazine ve Maliye Bakanı Berat Albayrak’ın hazırladığı kitabın son editöryal kontrollerinin yapıldığı belirtildi. Kitabın adı henüz belli olmasa da içeriğinin “ben haklıydım” mesajını verdiği aktarıldı.

Yazma kurallarını okudum ve kabul ediyorum.600 karakter kaldı
×

Bu sayfalarda yer alan okur yorumları kişilerin kendi görüşleridir.
Yazılan yorumlar hiçbir şekilde akittv.com.tr’nin görüş ve düşüncelerini yansıtmamaktadır.
Yazılanlardan akittv.com.tr sorumlu tutulamaz.

0 Yorumlar
  • Yeniden eskiye
  • Eskiden yeniye
  • Öne Çıkanlar