BIST2.864,25%-0,15
USD17.9469%0.00
EURO18,4132%-0.67
ALTIN1.039,38%0.65
Aktüel

3 kez muslukları çalınan camiye çözümü bakın nasıl buldular

Zonguldak’ta Çınartepe Mahallesinde Sultan Alpaslan camiinde kimliği belirsiz kişiler tarafından musluklar üçüncü kez çalındı. Sürekli çalınan cami musluklarına borulu çözüm bulundu. Mahalle muhtarı Okan Girgin, yaşanan olaya tepki göstererek 3 kez çalındı bu musluklar bu artık saygısızlık, terbiyesizlik, ahlaksızlık "dedi.

Abone OlGoogle News
26 Temmuz 2022 17:38

Zonguldak’ta Çınartepe Mahallesinde Sultan Alpaslan camiinde kimliği belirsiz kişiler tarafından 1 yıl içinde üç sefer çalınan şadırvan musluklarına çözüm belediyeden geldi. Önceki gün tekrar muslukları yerine borulu çözüm bulundu. Önceki gün gece çalındığı tespit edilen şadırvan muslukları için emniyet ekipleri çalışma başlattı. Emniyet güçlerin kısa süren çalışması sonucunda hırsızlar yakalandı. Üst üste yaşanan hırsızlık olayı sonrası Zonguldak Belediyesine bağlı ekipler, muslukları bu kez tedbir amacıyla plastik olarak taktı. Belediye ekipleri camiye gelerek muslukların takma işlemini tamamladı.

Yaşanan olay sonrası konuşan Çınartepe Mahalle Muhtar Okan Girgin, tepki gösterdi. Caminin musluklarının çalınmasının terbiyesizlik olduğunu belirten Girgin, “Sultan Alpaslan camisinin önündeyiz bir sene içinde 3 defa çalınan musluklar Zonguldak Belediyesi tarafından plastik muslukla değiştirildi. Çalınan musluklar ekipler tarafından değiştirildi. Bu yapılan terbiyesizlik, saygısızlık, edepsizlik bu böyle devam ettiği sürece buralara hizmet gelmez. Burada hemen arkada hizmet şube müdürlüğü var, hemen karşıda müze var bunlar buradayken yapılıyorsa daha diyecek bir şey yok. Artık musluklarımız değişti geçici olarak takıldı. Kameralarımız da takılıyor. Onlar yapacak biz takacağız emniyet gerekli cezayı verecek” şeklinde konuştu.

Yazma kurallarını okudum ve kabul ediyorum.600 karakter kaldı
×

Bu sayfalarda yer alan okur yorumları kişilerin kendi görüşleridir.
Yazılan yorumlar hiçbir şekilde akittv.com.tr’nin görüş ve düşüncelerini yansıtmamaktadır.
Yazılanlardan akittv.com.tr sorumlu tutulamaz.

0 Yorumlar
  • Yeniden eskiye
  • Eskiden yeniye
  • Öne Çıkanlar