BIST1.463,05%8.3693
USD8.3771%-0.19
EURO10,1520%-0.32
ALTIN498,93%-1.54
Akit HaberYerelGönderdiği kadın rüyasına girince ilginç kararı almıştı! Bu yıl da kaynanası ölmeden mezarını yaptırana…
Yerel

Gönderdiği kadın rüyasına girince ilginç kararı almıştı! Bu yıl da kaynanası ölmeden mezarını yaptırana…

Muş’ta daha önceden mezar taşında indirim kampanyasına imza atan granit ve mermer işletmecisi bir kişi, bu sefer de kaynanası ölmeden mezarını yaptırana yüzde 50 indirim kampanyası başlattı. İşletmeci, mermer taşı kampanyası kararını ücretini alamayacağından ötürü gönderdiği yaşlı kadının rüyasına girdikten sonra aldığını ve bu sene de kaynanası ölmeyen enişte ve gelin için kampanya başlattığını belirtti.

Abone OlGoogle News
09 Haziran 2021 13:14

Muş'un Varto ilçesinde granit ve mermer işletmecisi Bayram Çetinkaya, kaynanası ölmeden mezarını yaptırana yüzde 50 indirim kampanyası başlattı.

Varto ilçesinde granit ve mermer işletmecisi Bayram Çetinkaya, mezar taşı için ilginç bir kampanyaya imza atmıştı. Ölmeden önce mezar taşını yaptıranlara yüzde 50 indirim uygulayan Çetinkaya, fiyatların 800 liradan başlayıp 100 bin liraya kadar çıktığını söyleyerek, önceki kampanyasına bu seferde yeni bir kampanya ekleyerek kaynanası ölmeden mezar yaptırmak isteyen enişte ve geline yüzde 50 indirim kampanyası gerçekleştirdi.

2017’de ölenler için yüzde 20; ölmeden önce mezar taşını yaptırana ise yüzde 50 indirim

Kültür Mahallesi'nde baba mesleği olan mermerciliği sürdüren Bayram Çetinkaya, mezar taşı için daha önce kampanya başlatmıştı. 2017'de ölenler için yaptırılacak mermer için yüzde 20 indirim yapan Çetinkaya, ölmeden önce mezar taşı yaptıranlara ise yüzde 50 indirim uygulaması yapmıştı. İş yerinin önüne kampanyayla ilgili yazı koyan Çetinkaya, mezar taşı fiyatlarının 800 liradan başlayıp 100 bin liraya kadar çıktığını söyledi.

 

Gönderdiği kadın rüyasına girdi

 

Bu yıl da kaynanası ölmeyen enişte ve gelin için bir kampanya

Meslektaşlarını veya başka meslek gruplarını da çeşitli kampanyalar başlatarak halka destek olmaya çağıran Çetinkaya, bu yıl da kaynanası ölmeyen enişte ve gelin için bir kampanya gerçekleştirdiğini kaydetti. Korona virüs hastalığı nedeniyle işlerinin artığını dile getiren Çetinkaya, kaynanası ölmeden mezarını yaptıranlar için de yüzde 50 indirim kampanyası başlattığını belirtti. Çetinkaya, bundan sonrada kimsesiz çocuklar için değişik kampanyalar yapacaklarını söyledi.

Yazma kurallarını okudum ve kabul ediyorum.600 karakter kaldı
×

Bu sayfalarda yer alan okur yorumları kişilerin kendi görüşleridir.
Yazılan yorumlar hiçbir şekilde akittv.com.tr’nin görüş ve düşüncelerini yansıtmamaktadır.
Yazılanlardan akittv.com.tr sorumlu tutulamaz.

0 Yorumlar
  • Yeniden eskiye
  • Eskiden yeniye
  • Öne Çıkanlar