BIST2.405,36%0,14
USD16.6854%-0.08
EURO17,4915%-0.17
ALTIN970,33%0.04
Yerel

Vatandaşları çileden çıkartan olay! “Sözde 54 ilden büyük Çorlu’muzun düştüğü hale bakın”

Tekirdağ’ın Çorlu ilçesinde çöken yol nedeniyle sitem eden esnaf, “Sözde 54 ilden büyük Çorlu’muzun düştüğü hale bakın” diyerek tepki gösterdi.

Abone OlGoogle News
21 Haziran 2022 20:45

Tekirdağ'da tarihi caddede çöken yol vatandaşı çileden çıkardı. Bir esnaf, “Sözde 54 ilden büyük Çorlu’muzun düştüğü hale bakın” dedi.

Onarıldıktan sonra hemen yanında bir çökme daha oldu

Çorlu ilçesinin Cemaliye Mahallesi’nde bulunan tarihi Saray Caddesi’nde yol çöktü. Çökmenin nedeni ise, Fatih Çeşme Sokak’taki su patlağı nedeniyle meydana gelmiş olabileceği düşünüldü. Su patlağı onarımı yapıldıktan sonra kapatılan çukurun hemen yanında, Saray Caddesi girişinde yolda çökme meydana geldi. Yaklaşık 1 metre genişliğindeki çukur, esnaf tarafından çevresine taş konularak tedbir alındı.

 

“Tarihi cadde yenilenmeli”

Tarihi Saray Caddesi’nin yıllardır yenilenmeye ihtiyacı olduğunu ifade eden esnaf Erdoğan Çakır, “Sözde 54 ilden büyük Çorlu’muzun düştüğü hale bakın. Burası Çorlu’nun meşhur en eski caddesi. Burasının yenilenmeye ihtiyacı var. Bu kadar da rezillik olmaz. Yazık söylenecek bir şey yok. Umarız sesimizi duyarlar” diye konuştu.

 
Yazma kurallarını okudum ve kabul ediyorum.600 karakter kaldı
×

Bu sayfalarda yer alan okur yorumları kişilerin kendi görüşleridir.
Yazılan yorumlar hiçbir şekilde akittv.com.tr’nin görüş ve düşüncelerini yansıtmamaktadır.
Yazılanlardan akittv.com.tr sorumlu tutulamaz.

0 Yorumlar
  • Yeniden eskiye
  • Eskiden yeniye
  • Öne Çıkanlar