BIST9.541,04%0,11
USD32.5039%0.10
EURO34,8206%0.47
ALTIN2.489,91%1.12
Siyaset

Murat Kurum ilçe isimlerini tek tek saydı: Sürpriz bekliyorum, CHP'den alacağız

Cumhur İttifakı İBB Başkan adayı Murat Kurum, 'Seçimlerde sürpriz beklediğiniz ilçeler var mı?' sorusuna cevap verdi. Sürpriz beklediği ilçeleri sayan Kurum, 'Çok farklı neticeler olacak.' diye konuştu.

Abone OlGoogle News
22 Mart 2024 16:21

Cumhur İttifakı'nın İBB Başkan adayı Murat Kurum, İstanbul'da CHP yönetimindeki bazı ilçelerin 31 Mart 2024 seçimleri ile birlikte AK Parti'ye geçeceğini söyledi.

31 Mart 2024'te yapılacak yerel seçimler için az bir zaman kaldı. Cumhur İttifakı'nın İstanbul Büyükşehir Belediye (İBB) Başkan adayı açıklamalarda bulundu.

Kurum, "Seçimlerde sürpriz beklediğiniz ilçeler var mı?" sorusuna, "Var, var! Gerçekten ilçelerde de çok güzel çalışmalar yürütülüyor. Örneğin Kartal'da, Maltepe'de ucu ucuna bir seçim süreci yürüyor. Orada o ilçelerden en az bir tanesini alacağız gibi gözüküyor." cevabını verdi.

Büyükçekmece'de çok güzel bir yarış olduğunu ve AK Parti'nin bu ilçede önde olduğunu ifade eden Kurum, "Sarıyer'de keza yine önde gözüküyoruz. Küçükçekmece'yi inşallah alacağız. Avcılar yine başa baş gözüküyor yani Avcılar'ı alacağız gözüküyor. Yani çok farklı neticeler olacak. Diğer alamadığımız ilçelerin belki birçoğunda da başa baş bir yarış olacak." dedi.

Yazma kurallarını okudum ve kabul ediyorum.600 karakter kaldı
×

Bu sayfalarda yer alan okur yorumları kişilerin kendi görüşleridir.
Yazılan yorumlar hiçbir şekilde akittv.com.tr’nin görüş ve düşüncelerini yansıtmamaktadır.
Yazılanlardan akittv.com.tr sorumlu tutulamaz.

0 Yorumlar
  • Yeniden eskiye
  • Eskiden yeniye
  • Öne Çıkanlar