BIST9.814,19%0,59
USD32.3579%0.20
EURO34,4547%-0.60
ALTIN2.438,65%-0.91
Siyaset

Battal İlgezdi İBB'yi hedef aldı: Hiçbir hizmeti yok, yaptıkları yatırım varsa söylesin

Yaklaşan yerel seçimlerde aday gösterilmeyen ve CHP'den istifa eden Ataşehir Belediye Başkanı Battal İlgezdi, İstanbul Büyükşehir Belediye Başkanı Ekrem İmamoğlu'na sert sözlerle yüklendi. İmamoğlu'nun yatırımlarını değerlendiren İlgezdi, "Ataşehir'e Büyükşehir'e hiçbir hizmeti yok. Varsa bir örneği varsa bir yatırımı buyurun yaptı deyin." çıkışında bulundu.

Abone OlGoogle News
01 Mart 2024 17:51

Aday gösterilmeyen ve CHP'den istifa eden İstanbul Ataşehir Belediye Başkanı Battal İlgezdi, okları İstanbul Büyükşehir Belediye Başkanı Ekrem İmamoğlu'na çevirdi. İstanbul'a ve Ataşehir'e hizmet etmediğini söyleyen İlgezdi, "Varsa yatırımları söylesin" diyerek adeta meydan okudu.

"KENDİ YERİMİ VERDİM"

İBB'nin sadece bir yatırımı olduğunu söyleyen İlgezdi, "Atatürk Mahallesi'nde kendi yerimi verdim ayıp olmasın diye bir yatırımları var orada. Yaptıkları yatırım varsa buyursun söylesin. Bana İstanbul Büyükşehir'in bir gram asla katkısı yok." sözlerini ekledi.

"AÇILIŞLARDA TEŞEKKÜR ETMİYORUM"

Açılışlarda İBB'ye teşekkür etmediğini söyleyen İlgezdi, sözlerini şöyle sürdürdü; "Açılışlarda ben Büyükşehir Belediye Başkanına teşekkür etmiyorum. Çünkü hiçbir yatırımları yok burada. Olamayan bir şeye teşekkürü nasıl yapabilirim?"

Yazma kurallarını okudum ve kabul ediyorum.600 karakter kaldı
×

Bu sayfalarda yer alan okur yorumları kişilerin kendi görüşleridir.
Yazılan yorumlar hiçbir şekilde akittv.com.tr’nin görüş ve düşüncelerini yansıtmamaktadır.
Yazılanlardan akittv.com.tr sorumlu tutulamaz.

0 Yorumlar
  • Yeniden eskiye
  • Eskiden yeniye
  • Öne Çıkanlar