BIST9.724,42%-0,91
USD32.387%0.09
EURO34,5530%0.29
ALTIN2.448,99%0.42
Siyaset

Erdoğan vurguladı: Ekonomik sıkıntılar hızla hafifleyecek

Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan, Manisa’da açıklamalarda bulundu. Ekonomideki sıkıntıların yıl sonundan itibaren hızla hafifleyeceğini belirten Erdoğan, “Türkiye’nin sıkıntıları yok mu?…

Abone OlGoogle News
27 Şubat 2024 18:00

Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan, Manisa’da açıklamalarda bulundu. Ekonomideki sıkıntıların yıl sonundan itibaren hızla hafifleyeceğini belirten Erdoğan, “Türkiye’nin sıkıntıları yok mu? Elbette var. Ama bunları çözecek olan yine bizleriz” dedi.

Cumhurbaşkanı ve AK Parti Genel Başkanı Recep Tayyip Erdoğan, partisinin Manisa Mitingi’nde konuştu. Muhalefeti eleştiren Erdoğan, “İstanbul ve Mersin gibi illerde kurulan kirli ittifakların farkındayız. Şehirlerimizin geleceği kirli pazarlıkların mezesi yapılamaz” ifadelerini kullandı.

Erdoğan, CHP lideri Özgür Özel’in memleketi olan Manisa’daki konuşmasında, “Seçim gecesi gözüm Manisa sonuçlarında olacak” dedi. Özel’e yüklenen Erdoğan, “Kendi partisine sözünü geçiremediği halde borusunu burada öttürmeye heveslenen birileri var. Buradan kendisine sesleniyorum, hiç merak etmesin, kendini boşuna paralamasın, boynuna vurulan prangalardan kurtulacağı gün çok yakındır. Manisa’nın da desteğiyle 31 Mart’ta onu da ‘özgür’leştirerek maruz kaldığı eziyetten kurtaracağız” şeklinde konuştu.

Erdoğan’ın konuşmalarından öne çıkan başlıklar şöyle:

Erdoğan’ın açıklamalarından öne çıkanlar şöyle: “Kendi partisine sözünü geçiremediği halde borusunu burada öttürmeye heveslenen birileri var. Boynuna vurulan prangalardan 31 Mart’ta kurtulacak. 31 Mart’ta onu da özgürleştireceğiz. 13 kez girdiği seçimlerden nasıl bir netice alamadıysa bunun da akıbeti aynı olacak. Ortaya konacak hiçbir projesi olmayanlar sadece bağırıp gider.

İçeride ve dışarıda birileri milletimizin canını sıkmak için her yolu deniyor. Muhalefetin ilkesiz ve sorumsuz tutumu yaşanan sıkıntıların üzerine adeta tuz biber ekti. Milleti kendilerine mahkum etmek isteyenlerin heveslerini kursaklarından bırakmak boynumuzun borcudur.

Türkiye Yüzyılı başlıyor. Yeter ki milletimiz birliğine sahip çıksın. Türkiye’nin sıkıntıları elbette var ama sıkıntıları çözecek irade ve tecrübe bizdedir. Sorunları çözecek olan yine biziz. Çalışanın, emeklinin, esnafın sorununu çözeceğiz. Ekonomideki sıkıntıların yıl sonundan itibaren hızla hafiflediğini, önümüzdeki yıl yükselişe geçişi hepimiz göreceğiz.

Değerli arkadaşlarım şimdi emniyete sordum. Alanda ne kadar Manisalı var diye sordum. Verdikleri cevap 45 bin.

Her işlerini gizli saklı yapmayı adet edindiler. İstanbul ve Mersin gibi illerde kurulan kirli ittifakların farkındayız. Karanlığa öyle kapıldılar ki Manisa Saruhanlı’da aday listelerini zamanında veremediler. Şehirlerimizin geleceği kirli pazarlıkların mezesi yapılamaz.

Şimdiki CHP Genel Başkanı’nı kimsenin taktığı yok. Nerede kimlerle DEM’lendiği belli değil. Yalan ve iftira ile kafaları karıştırıp kendi menfaatlerini korumaya çalışıyorlar.

Bırakın dünyada ve Türkiye’de ne olup bittiğini, kendi memleketleriyle bile ilgilenme gereği duymuyorlar. Böyle siyaset olmaz. Kadınlarımızın, gençlerimizin, çalışanlarımızın, emeklilerimizin beklentileri, hakları bu kifayetsiz muhterislerin insafına bırakılamaz.”

Yazma kurallarını okudum ve kabul ediyorum.600 karakter kaldı
×

Bu sayfalarda yer alan okur yorumları kişilerin kendi görüşleridir.
Yazılan yorumlar hiçbir şekilde akittv.com.tr’nin görüş ve düşüncelerini yansıtmamaktadır.
Yazılanlardan akittv.com.tr sorumlu tutulamaz.

0 Yorumlar
  • Yeniden eskiye
  • Eskiden yeniye
  • Öne Çıkanlar