BIST1.479,93%9.6388
USD9.6085%0.95
EURO11,1802%0.95
ALTIN553,56%1.53
Akit HaberMedyaYayına başlamadan Flash TV'de kriz çıktı: Kardeşler birbirine girdi
Medya

Yayına başlamadan Flash TV'de kriz çıktı: Kardeşler birbirine girdi

Yayına başlamaya hazırlanan Flash TV'de ilk kriz yaşandı. Ömer Ziya Göktuğ'un kardeşi, Mehmet Emin Göktuğ kanalın yüzde 50 hissesinin kendisine ait olduğunu, mahkemede hakkını arayacağını duyurdu...

Abone OlGoogle News
11 Ekim 2021 15:25

Eğlence ve reality şov programlarıyla bilinen televizyon kanalı Flash TV, bugün yayın hayatına başlamaya hazırlanıyor. Eğlence programlarının yer aldığı eski yayın anlayışından farklı olarak haber ve mizahın iç içe olacağı yeni formatla ekranlara geri dönecek olan Flash TV'de yayın başlamadan kriz başladı.

İş insanı Ömer Ziya Göktuğ'un yayın hayatına döndürmeyi planladığı kanal için kardeşi Mehmet Emin Göktuğ itirazlarda bulundu. Mehmet Emin Göktuğ, kanalın yüzde 50 hissesinin kendisinin olduğunu belirterek hakkını mahkemede arayacağını söyledi.

"GİZLİ AJANDA TEMELLİ"

Göktuğ, açıklamasında, 'yönetim kurulundan habersiz elde edilmiş fon' ifadelerini kullandı. Göktuğ "Muvazaa ve gizli ajanda temelli bu yayına döndürme neticesinde şirketin diğer ortağı şahsım, şirketin ticari ilişkide olduğu 3. kişiler başta olmak üzere kamu ve özel kurum ve kuruluşlarının zarar görmesi söz konusudur" dedi.

Yazma kurallarını okudum ve kabul ediyorum.600 karakter kaldı
×

Bu sayfalarda yer alan okur yorumları kişilerin kendi görüşleridir.
Yazılan yorumlar hiçbir şekilde akittv.com.tr’nin görüş ve düşüncelerini yansıtmamaktadır.
Yazılanlardan akittv.com.tr sorumlu tutulamaz.

0 Yorumlar
  • Yeniden eskiye
  • Eskiden yeniye
  • Öne Çıkanlar