BIST1.990,14%13.5895
USD13.6038%0.53
EURO15,4445%0.74
ALTIN794,78%0.67
Medya

‘2021’in en iyi haber kanalı’ Akit TV

Türkiye’nin sayılı prestijli ödüllerinden olan Kristal Küre Ödülleri sahiplerini buldu. Milletin oyları ile belirlenen 2021 yılının ‘En İyileri’nde, ‘En İyi Haber Kanalı’ olarak Akit TV ödüle layık görüldü.

Abone OlGoogle News
15 Ocak 2022 18:43

Akit TV başarı ve ödüllerine her geçen gün yenilerini eklemeye devam ediyor. Adayların belirlenmesinin ardından halkın oy vererek, yılın en iyilerini seçtiği Kristal Küre Ödülleri'nde Akit TV ‘2021 Yılının En İyi Haber Kanalı’ olarak ödüle layık görüldü.. Fatih Sultan Mehmet Üniversitesi Haliç Yerleşkesinde gerçekleştirilen törende, “Yılın En İyi Haber Kanalı” ödülü Akit TV’ye verildi. Akit TV adına ödülü Akit TV Haber Koordinatörü ve anahaber sunucusu Muharrem Coşkun aldı.

Milletimize teşekkür ediyorum

Akit TV’ye verilen ödül sebebiyle kısa bir teşekkür konuşması yapan Muharrem Coşkun şunları söyledi: Öncelikle bizleri yani Akit TV’yi ‘Yılın En İyi Haber Kanalı’  olarak aday gösteren Türkiye Kristal Küre Ödülleri Organizasyonuna ve bizi seçen milletimize çok teşekkür ediyorum.. Şunu ifade edeyim ki, Akit TV, ‘Cesur adil ve milletten yana’ ilkesini tavizsiz sürdürecek. Ve bu çıkışı daha yukarılara taşıyacaktır. Ben tekrar bu başarıda emeği olan tüm arkadaşlarımıza, milletimize ve tabii ki sizlere yürekten teşekkürlerimi sunuyorum..

Büyük Selçuklu ve Arkın’a ödül

Törende, iş dünyası, sanat, medya, dizi ve film dünyasından birçok isim ödül aldı. "Yılın En Dizisi Alparslan Büyük Selçuklu’ ‘En İyi TV Programı İbo Show’, ‘En İyi TV Projesi Gönül Dağı’ seçildi. ‘Yaşam Boyu Sanat Ödülü’ ise Cüneyt Arkın’ın oldu.

Yazma kurallarını okudum ve kabul ediyorum.600 karakter kaldı
×

Bu sayfalarda yer alan okur yorumları kişilerin kendi görüşleridir.
Yazılan yorumlar hiçbir şekilde akittv.com.tr’nin görüş ve düşüncelerini yansıtmamaktadır.
Yazılanlardan akittv.com.tr sorumlu tutulamaz.

0 Yorumlar
  • Yeniden eskiye
  • Eskiden yeniye
  • Öne Çıkanlar