BIST1.853,57%13.3676
USD13.048%-3.19
EURO14,9291%-1.92
ALTIN764,98%-1.77
Akit HaberGündemHatay’a dev yatırım
Gündem

Hatay’a dev yatırım

Özyurt Silah Sanayi A.Ş. Yönetim Kurulu Başkanı Serdar Özyurt kısa bir süre öncesinde Hatay için vermiş olduğu projeyi hayata geçirebilmek adına çalışmalarına büyük hız verdi.

Abone OlGoogle News
22 Kasım 2021 10:41

Özyurt Silah Sanayi A.Ş. Yönetim Kurulu Başkanı Serdar Özyurt Hatay’a gerçekleştireceği projesinin detaylarını Hatay Valisi Rahmi Doğan’a sundu.

İstanbul’da bulunan Silah Fabrikası ile ülkemizin ekonomisine önemli anlamda katkı sağlayan genç ve iş insanı Özyurt Silah Sanayi A.Ş. Yönetim Kurulu Başkanı Serdar Özyurt’un Hatay’a kurmayı planladığı mermi fabrikası tüm Hatay sevdalısı insanları, siyasileri ve bürokratları oldukça heyecanlandırdı.

Özyurt Silah Sanayi A.Ş. Yönetim Kurulu Başkanı Serdar Özyurt  Bu müthiş projenin tüm detaylarını, Hatay Valisi Rahmi Doğan’a sunması ile birlikte kısa süre öncesinde Hatay adına vermiş olduğu bu müjdenin gerçekleşebilesi konusundaki kararlılığını da ortaya koymuş oldu.

Hatay’ın ekonomisine son derece önemli bir katkı sağlanacağı bunun yanı sıra çok sayıda kişiye iş istihdamı sağlanacak olması ile Hatay’daki işsizliği azaltabilmede önemli bir paya sahip olabilecek olan proje, Hatay Valisi Rahmi Doğan tarafından da oldukça beğenildi ve onayı aldı.

Yazma kurallarını okudum ve kabul ediyorum.600 karakter kaldı
×

Bu sayfalarda yer alan okur yorumları kişilerin kendi görüşleridir.
Yazılan yorumlar hiçbir şekilde akittv.com.tr’nin görüş ve düşüncelerini yansıtmamaktadır.
Yazılanlardan akittv.com.tr sorumlu tutulamaz.

0 Yorumlar
  • Yeniden eskiye
  • Eskiden yeniye
  • Öne Çıkanlar