BIST1.394,05%8.6348
USD8.6511%0.26
EURO10,1584%0.37
ALTIN493,61%0.28
Akit HaberGündemAbdurrahman Dilipak’la kozlarını paylaşan Mehmet Ceyhan’dan aşı karşıtlarını kızdıracak sözler: İçlerinde bir tane bile bilim adamı yok
Gündem

Abdurrahman Dilipak’la kozlarını paylaşan Mehmet Ceyhan’dan aşı karşıtlarını kızdıracak sözler: İçlerinde bir tane bile bilim adamı yok

Sitemiz ve Yeni Akit Gazetesi yazarı Gazeteci Abdurrahman Dilipak ile Prof. Dr. Mehmet Ceyhan, aşı karşıtlığı konusunda bir televizyon kanalında açıklamalarda bulundu. Ceyhan, aşı karşıtları arasında bir tane bile bilim insanı olmadığını söylerken, Dilipak da aşıya değil aşı dayatmasına karşı olduklarını belirtti.

Abone OlGoogle News
14 Eylül 2021 20:54

Enfeksiyon Hastalıkları Derneği Başkanı Prof. Dr. Mehmet Ceyhan, aşı karşıtlarına tepki göstererek, “Karşıtların içinde bir tane bilim insanı yok, aşıyla ilgisi olmayan doktorların çoğu ürün pazarlıyor, istekleri önemsenmek ve şöhret olmak” dedi.

“Aşı karşıtlarının içinde bir tane bilim insanı yok”

Kanal D ekranlarında yayınlanan “Neler Oluyor Hayatta” programına Prof. Dr. Mehmet Ceyhan ile gazeteci Abdurrahman Dilipak özel açıklamalarda bulundu. Aşı karşıtlarına değinen Prof. Dr. Mehmet Ceyhan, “Karşıtların içinde bir tane bilim insanı yok, aşıyla ilgisi olmayan doktorların çoğu ürün pazarlıyor, istekleri önemsenmek ve şöhret olmak” dedi. Aşılanmanın önemini dile getiren Ceyhan “Halkın yüzde 80’ini aşılanırsa salgın biter, aşıdan zarar görmüş bir insan görülmemiş” diye konuştu. Ceyhan, duyarlılığı en yüksek test olarak ise PCR testini işaret ederek zorunlu aşılanmanın olmadığını söyledi.

“PCR testi tam bir sahtekarlık”

Sitemiz ve Yeni Akit Gazetesi yazarı Gazeteci Abdurrahman Dilipak ise “Aşıya karşı değiliz, aşı dayatmasına karşıyız” sözleriyle düşüncesini dile getirdi. Dilipak, aşı olmama sebebini “İçeriğini bilmiyoruz” açıklamasıyla yanıtlayarak, “Bu kadar çok aşı insanda mutasyona sebep olacak, PCR testi tam bir sahtekarlık” ifadelerini kullandı.

Yazma kurallarını okudum ve kabul ediyorum.600 karakter kaldı
×

Bu sayfalarda yer alan okur yorumları kişilerin kendi görüşleridir.
Yazılan yorumlar hiçbir şekilde akittv.com.tr’nin görüş ve düşüncelerini yansıtmamaktadır.
Yazılanlardan akittv.com.tr sorumlu tutulamaz.

0 Yorumlar
  • Yeniden eskiye
  • Eskiden yeniye
  • Öne Çıkanlar