BIST1.408,81%8.4150
USD8.4018%0.57
EURO9,9739%0.52
ALTIN489,12%0.49
Akit HaberGündemMustafa Sarıgül bayramlaşma merasimine katıldı
Gündem

Mustafa Sarıgül bayramlaşma merasimine katıldı

Türkiye Değişim Partisi (TDP) Genel Başkanı Mustafa Sarıgül (ortada), partisince Sivas'ta düzenlenen bayramlaşma programının ardından gazetecilere açıklama yaptı.

Abone OlGoogle News
21 Temmuz 2021 16:09

Türkiye Değişim Partisi (TDP) Genel Başkanı Mustafa Sarıgül (ortada), partisince Sivas'ta düzenlenen bayramlaşma programının ardından gazetecilere açıklama yaptı.

ŞEKER PANCARI MESAJI

Sarıgül, şeker pancarı ve tütünün altın ve petrol kadar değerli olduğunu belirterek iktidara geldiklerinde şeker pancarı üretim yasaklarını kaldıracaklarını söyledi.

Sarıgül, partisince Sivas'ta düzenlenen bayramlaşma programının ardından gazetecilere açıklama yaptı.

Sarıgül, iktidar olduklarında emeklilerin huzur içinde yaşayacağı bir emeklilik sistemini hayata geçireceklerini anlatarak "Emekli maaşlarının hesaplanmasında gerçek enflasyon verilerini dikkate alacağız ama yetmez, buna ek refah payı uygulamasını da hayata geçireceğiz." dedi.

Şeker pancarı ve tütün üretimine de değinen Sarıgül, "Bakın, bir kez daha söylüyorum, şeker pancarı ve tütün, bunlar son derece önemli, altın gibi petrol gibi. Bunlar da bizim altınımız, petrolümüz. Ama ne var? Yasak var. Ama ne var? Üretim sınırlaması var. Yani bu kıymetli ürünlerimiz gerektiği gibi ekilemiyor, üretilemiyor. Türkiye Değişim Partisi iktidarında şeker pancarı üretim yasakları kalkacak, şeker pancarı destekleme alımları yeniden başlayacak." diye konuştu.

Yazma kurallarını okudum ve kabul ediyorum.600 karakter kaldı
×

Bu sayfalarda yer alan okur yorumları kişilerin kendi görüşleridir.
Yazılan yorumlar hiçbir şekilde akittv.com.tr’nin görüş ve düşüncelerini yansıtmamaktadır.
Yazılanlardan akittv.com.tr sorumlu tutulamaz.

0 Yorumlar
  • Yeniden eskiye
  • Eskiden yeniye
  • Öne Çıkanlar