BIST1.392,91%8.4680
USD8.4539%-0.05
EURO10,0440%-0.26
ALTIN492,24%-1.00
Akit HaberGündemCHP'li Kaftancıoğlu'nun 'Kurban' ikiyüzlülüğü ortaya çıktı!
Gündem

CHP'li Kaftancıoğlu'nun 'Kurban' ikiyüzlülüğü ortaya çıktı!

CHP'li Canan Kaftancıoğlu'nun İstanbul Vakfı'nın Kurban bağışı duyurusunu yaparak, ''Kurban bağışlarınız ayrısız, gayrısız 16 milyon İstanbulluya ulaşsın'' paylaşımı yaptı. Çok geçmeden Kaftancıoğlu'nun ikiyüzlülüğü ortaya çıktı.

Abone OlGoogle News
17 Temmuz 2021 10:38

CHP İstanbul İl Başkanı Canan Kaftancıoğlu, İBB Başkanı Ekrem İmamoğlu’nun İstanbul Vakfı’nın Kurban bağışlarını toplayacağına yönelik duyurusunu “Kurban bağışlarınız ayrısız, gayrısız 16 milyon İstanbulluya ulaşsın diyorsanız eğer” diyerek duyurdu.

Bu paylaşımı alıntıladıktan sonra Kaftancıoğlu’nun 13 Ekim 2013 tarihinde “Benim bayram kartım da bu!” dediği ve Kurbanlıkları “asmayın, kesmeyin, besleyin, diren koyun” dediği ve görselini paylaştığı ileti sosyal medyadan paylaşılmaya başlandı. Sosyal medya kullanıcıları Kaftancıoğlu’nun Kurban bağışı duyurusunun ikiyüzlü bir yaklaşım olduğu yönünde yorumlar yaptı.

Cumhuriyet Halk Partisi (CHP) İstanbul İl Başkanı Canan Kaftancıoğlu, İstanbul Büyükşehir Belediyesi (İBB) Başkanı Ekrem İmamoğlu'nun İstanbul Vakfı'nın Kurban bağışlarını toplayacağına yönelik duyurusunu alıntıladı. Kaftancıoğlu duyuruyu, "Kurban bağışlarınız ayrısız, gayrısız 16 milyon İstanbulluya ulaşsın diyorsanız eğer" diyerek duyurdu.

SOSYAL MEDYADAN TEPKİ YAĞDI: KAFTANCIOĞLU'NUN KURBAN İKİYÜZLÜLÜĞÜ

İmamoğlu'nun sosyal medya duyurusunda, "İstanbul Vakfı'mıza yapılan her bağış ihtiyaç sahibi ailelerin sofralarında bayram oluyor. Kurban bağışlarını vakfımızın web sayfasından kolaylıkla yapabilirsiniz" ifadeleri bulunuyordu.

Bu paylaşımı alıntıladıktan sonra Kaftancıoğlu'nun 13 Ekim 2013 tarihinde "Benim bayram kartım da bu!" dediği ve Kurbanlıkları "asmayın, kesmeyin, besleyin, diren koyun" dediği ve görselini paylaştığı ileti sosyal medyadan paylaşılmaya başlandı. Sosyal medya kullanıcıları Kaftancıoğlu'nun Kurban bağışı duyurusunun iki yüzlü bir yaklaşım olduğu yönünde yorumlar yaptı.

Yazma kurallarını okudum ve kabul ediyorum.600 karakter kaldı
×

Bu sayfalarda yer alan okur yorumları kişilerin kendi görüşleridir.
Yazılan yorumlar hiçbir şekilde akittv.com.tr’nin görüş ve düşüncelerini yansıtmamaktadır.
Yazılanlardan akittv.com.tr sorumlu tutulamaz.

0 Yorumlar
  • Yeniden eskiye
  • Eskiden yeniye
  • Öne Çıkanlar