BIST1.102,65%7.6935
USD7.7008%0.47
EURO8,9917%0.16
ALTIN463,45%-1.05
Akit HaberGündemAK Parti'den çok sert Eren Erdem çıkışı: Alçak adama bile sahip çıkan...
Gündem

AK Parti'den çok sert Eren Erdem çıkışı: Alçak adama bile sahip çıkan...

AK Parti Grup Başkanvekili Bülent Turan, Halil Sezai'nin yaşlı bir adamı tekme tokat dövdüğü görüntülerin ortaya çıkmasının ardından ünlü oyuncuyu savunmaya geçen CHP'li Eren Erdem hakkında çok sert bir açıklamada bulundu. Turan, "Bir kez, sadece bir kez doğru bir yerde dursanız, bir kez erdemli davransanız da şaşırtsanız!" dedi.

16 Eylül 2020 18:33

Bülent Turan konuyla ilgili sosyal medya hesabı Twitter'dan yaptığı açıklamada şu ifadeleri kullandı; 

 

Alttaki videodaki alçak adama bile sahip çıkan CHP milletvekili... Bir kez, sadece bir kez doğru bir yerde dursanız, bir kez erdemli davransanız da şaşırtsanız! Yazıklar olsun! 

CHP'Lİ EREN ERDEM HALİL SEZAİ'Yİ SAVUNDU

Eren Erdem de soyal medyadan yaptığı paylaşımda Halil Sezain'nin yaşlı adamı dövmesi, ile ilgili skandal açıklamalarda bulunmuştu. 

İşte Eren Erdem'in o paylaşımı; 

Sanatçı Halil Sezai ile ilgili gözaltına alındığına dair haberler gündeme geldi. Durumu yaptığımız görüşmelerle teyid ettik. Kendisi şu an ifade vermekte olup, ifade sonrası serbest kalacağını umuyoruz. Avukat arkadaşlarımız yanındadır.

Kendisi gayet iyidir. Sağlıklıdır.Gözaltı haberi akabinde, gerek Adalet Bakanlığı, gerek İçişleri Bakanlığı ile sürece dair bilgi almak maksadıyla iletişim kurdum. Hukukun ve adil yargılanma hakkının tecellisi için hukukçu dostlarımız karakoldadır. Umarım, ifade sonrası serbest kalacaktır.

Yorumlar