BIST11.163,98%0,22
USD33.0445%36.0133
EURO36,0132%42.6857
ALTIN2.555,66%-1.74
Gündem

Çarşı Merkezine Yeni Taksi durağı

Battalgazi Belediye Başkanı Bayram Taşkın seçim öncesi verdiği vaatleri hayata geçirmeye devam ediyor. Belediye Başkanı Bayram Taşkın, çarşı merkezindeki taksici esnafıyla bir araya gelerek, seçim öncesi verdiği yeni taksi durağı sözünü tutacaklarını belirtti.

Abone OlGoogle News
11 Temmuz 2024 11:00

AK Parti Yeşilyurt İlçe Başkanı Ramazan Yaylacı ve AK Parti İl Gençlik Kolları Başkanı Muhammed Sinan Özhüsrev ile birlikte alanda incelemelerde bulunan Battalgazi Belediye Başkanı Bayram Taşkın, şehir merkezinde bulunan taksici esnafını ziyaret etti. Taksicilerle sohbet eden Başkan Taşkın sorunları dinlerken, esnafa yeni durağın detaylarını açıkladı ve çalışmaları başlattıklarını belirtti. Başkan Taşkın, incelemeler sırasında yaptığı açıklamada, "Seçim öncesi sizlere verdiğimiz taksi durağı sözümüzü tutuyoruz. Siz değerli taksici kardeşlerimizin çalışma koşullarını iyileştirmek için çalışmalarımızı başlattık" dedi.

Sorunların farkında olduklarını ve çözüm için çalıştıklarını belirten Battalgazi Belediye Başkanı Bayram Taşkın, "Hemşehrilerimizin sorunlarına çözüm üretmek ve yaşam kalitesini artırmak için var gücümüzle çalışıyoruz. Bu kapsamda, taksici kardeşlerimizin taleplerine kayıtsız kalmadık. Yeni taksi durağı projemizi hayata geçiriyoruz. AK Parti Yeşilyurt İlçe Başkanımız Ramazan Yaylacı, İl Gençlik Kolları Başkanımız Muhammed Sinan Özhüsrev ve ekip arkadaşlarımızla birlikte alanda gerekli incelemeleri yaptık ve çalışmalara başladık. Taksici kardeşlerimizin rahat çalışabilecekleri, modern ve kullanışlı bir durağı hizmete sunmak için tüm detayları düşündük. Halkımıza daha iyi hizmet sunabilmek için projelerimizi hız kesmeden sürdüreceğiz. Bu proje, çarşı merkezimizin düzenini de olumlu yönde etkileyecek. Taksici kardeşlerimize hayırlı olmasını diliyorum. Amacımız, Battalgazi'de yaşayan herkesin yaşam kalitesini yükseltmek ve şehrimizi daha yaşanabilir bir hale getirmek. Bu doğrultuda çalışmalarımız aralıksız sürecek. Göreve geldiğimiz günden bu yana, halkımızla iç içe, onların taleplerine ve ihtiyaçlarına cevap veren bir yönetim anlayışıyla hareket ediyoruz. Taksici kardeşlerimizin daha iyi şartlarda çalışabilmeleri için verdiğimiz sözü yerine getirmenin mutluluğunu yaşıyoruz" dedi.

AK Parti Yeşilyurt İlçe Başkanı Ramazan Yaylacı ve AK Parti İl Gençlik Kolları Başkanı Muhammed Sinan Özhüsrev, ise taksicilere kolaylıklar dileyerek yenileme projesinin hayırlı olmasını temenni ettiler. Ayrıca, projeye verdikleri destekten dolayı Belediye Başkanı Bayram Taşkın'a teşekkürlerini ilettiler. Yaylacı ve Özhüsrev, taksicilerin daha iyi çalışma koşullarına kavuşmalarını sağlayacak bu yenileme projesinin, ilçe genelinde olumlu bir etki yaratacağına inandıklarını ifade ettiler.

Yazma kurallarını okudum ve kabul ediyorum.600 karakter kaldı
×

Bu sayfalarda yer alan okur yorumları kişilerin kendi görüşleridir.
Yazılan yorumlar hiçbir şekilde akittv.com.tr’nin görüş ve düşüncelerini yansıtmamaktadır.
Yazılanlardan akittv.com.tr sorumlu tutulamaz.

0 Yorumlar
  • Yeniden eskiye
  • Eskiden yeniye
  • Öne Çıkanlar