BIST10.479,16%-1,86
USD32.2667%34.8900
EURO34,9126%41.0067
ALTIN2.423,77%-0.95
Gündem

Joure Perfume Yönetim Kurulu Başkanı Burak Kaygusuz Açıkladı

Joure Perfume Yönetim Kurulu Başkanı Burak Kaygusuz Joure Perfume’nin misyonu hakkında konuştu

Abone OlGoogle News
11 Nisan 2024 12:41

Joure Perfume Yönetim Kurulu Başkanı Burak Kaygusuz Joure Perfume’nin misyonu hakkında konuştu: "Sektörde hızla büyüyen markalar için en önemli şeylerden biri de müşteri memnuniyeti. Özellikle teknoloji ile birlikte yorumlar ve müşteri memnuniyeti oldukça önemli bir noktada yer almaktadır. Artık çoğu kişi markalara sosyal medyadan ulaşmakta ve bu noktada da hizmeti değerlendirmektedir. Müşteri memnuniyetine ve samimiyete önem veren markalardan biri de Joure Perfume markasıdır.

Profesyonel bir sosyal medyaya sahip olan marka müşteri odaklı bir çalışma prensibi belirlemiştir. Bu yüzden de aldıkları her yorum onlar için çok önemlidir. Bu noktada oldukça yoğun bir şekilde çalışan markayı diğer markalardan ayıran en önemli özelliklerden biri de insana ve doğaya olan saygılarıdır. Öyle ki Joure Perfume IFRA, GMP, ISO, Sağlık Bakanlığı gibi tüm kurum ve kuruluşların sertifikasyonundan geçen üretim tesislerinde parfüm, kolonya, ortam kokusu, oda spreyi, vücut losyonu, saç parfümü, kokulu mum, sabun vb. ürün yelpazesinde üretim yapmaktadır.

Bu kadar büyük bir ağa rağmen insana ve doğaya saygıyı temel alan anlayış ile üretim yapan firma bu konuda büyük alkışı hak etmektedir. Öyle ki Joure Perfume dünyaca ünlü esans firmaları ile çalışarak, şirket bünyesinde yer alan parfümörleri ile notalara farklı bir ruh katanda bir firma olarak da oldukça beğenilmiştir. Sizler de Joure Perfume sosyal medya aracılığı ile takip edebilir ve farklı bir deneyim yaşayabilirsiniz." dedi.

Yazma kurallarını okudum ve kabul ediyorum.600 karakter kaldı
×

Bu sayfalarda yer alan okur yorumları kişilerin kendi görüşleridir.
Yazılan yorumlar hiçbir şekilde akittv.com.tr’nin görüş ve düşüncelerini yansıtmamaktadır.
Yazılanlardan akittv.com.tr sorumlu tutulamaz.

0 Yorumlar
  • Yeniden eskiye
  • Eskiden yeniye
  • Öne Çıkanlar