BIST9.797,57%-0,17
USD32.4104%0.16
EURO34,5744%0.35
ALTIN2.446,83%0.34
Gündem

Şekeroğlu bir dünya markası haline geldi

Şekeroğlu ailesi; sektörde özverili, yenilikçi ve birlikten güç doğar şiarıyla sürdürdüğü çalışmalar neticesinde bugün Türkiye’nin en büyük kahve ve baharat üreticileri arasında yer almayı başardı.

Abone OlGoogle News
14 Mart 2024 17:42

Kilis’te 20 metrekare baharatçı dükkanında 2 çalışanla birlikte 32 yıl önce iş hayatının zorlu basamaklarını tırmanmaya başlayan Şekeroğlu ailesi; sektörde özverili, yenilikçi ve birlikten güç doğar şiarıyla sürdürdüğü çalışmalar neticesinde bugün Türkiye’nin en büyük kahve ve baharat üreticileri arasında yer almayı başardı. Geleneksel ürünleri inovasyonla yoğurarak başarı çıtasını her geçen yıl bir adım daha ileri taşıyan Şekeroğlu, şimdi Gaziantep ve Kilis’te toplam 15 bin metre kare alan üzerinde kurulu üretim tesislerinde, yaklaşık 350 çalışanıyla birlikte dünyanın birçok ülkesine Anadolu’nun vazgeçilmez geleneksel lezzetlerini ihraç ediyor.

ÇEYREK ASIRDIR BİR GEÇMİŞİMİZ  VAR

Şekeroğlu Yönetim kurulu başkanı Necmettin Şekeroğlu şu ifadelerine yer verdi.Şekeroğlu olarak çeyrek asırlık tecrübe ve sorumluluk bilinciyle oluşturmuş olduğumuz Şekeroğlu markasıyla her çeşit baharat, Kahvaltılık Zahter, Klasik ve Toz Menengiç Kahvesi, Dibek Kahvesi, Hazır Salep, Çerez Tatlısı, Nar ekşisi ve Nar ekşili Soslar, Kafkaform markası ile Bitkisel Ürünler, Sıra ve Sıla markasıyla pratik Çiğ Köfte Setleri, Paşa Keyfi markası ile Türk kahvesi ve Osmanlı kahveleri ve ayrıca Ruby markasıyla üretilen onlarca Hazır Kahve çeşitlerini kapsayan geniş bir yelpazede üretim yapmakta ve müşterilerimizin beğenisine sunmaktayız.

Firmamız , Kalite Yönetim Sistemi ISO 9001,Çevre Yönetim Sistemi ISO 14001, Gıda Güvenliği Yönetim Sistemi ISO 22000 ile İş Sağlığı ve Güvenliği Yönetim Sistemi OHSAS 18001 belgeleri ile üretimini sürdürmektedir. Şekeroğlu, müşteri memnuniyetini esas alan ve insan sağlığını ön planda tutan, kalite ve hijyen konusunda yüksek hassasiyet gösteren, eğitimli personeli ile profesyonel işletmecilik anlayışını birleştirerek geleceğe güvenle bakabilen kendi sektöründe öncü bir kuruluştur.

Şekeroğlu müşterilerini ve bayilerini bir çözüm ortağı gibi görerek, aldatan bizden değildir anlayışıyla Şekeroğlu Ailesini oluşturmayı başarmıştır. Vizyonumuz hayal kurmak değil, geleceği yakalama isteği ve iradesiyle kendi potansiyelimizi en iyi şekilde ortaya koymaktır dedi.

Yazma kurallarını okudum ve kabul ediyorum.600 karakter kaldı
×

Bu sayfalarda yer alan okur yorumları kişilerin kendi görüşleridir.
Yazılan yorumlar hiçbir şekilde akittv.com.tr’nin görüş ve düşüncelerini yansıtmamaktadır.
Yazılanlardan akittv.com.tr sorumlu tutulamaz.

0 Yorumlar
  • Yeniden eskiye
  • Eskiden yeniye
  • Öne Çıkanlar