BIST9.560,86%0,32
USD32.5267%0.18
EURO34,8489%0.55
ALTIN2.487,00%1.00
Gündem

Fadıloğlu, ziyaretlerini aralıksız sürdürüyor

Şehitkamil Belediye Başkanı Rıdvan Fadıloğlu, sabahın erken saatlerinde başlattığı mesaisini, gece saatlerine kadar aralıksız devam ettiriyor.

Abone OlGoogle News
08 Mart 2024 18:00

Cumhur İttifakı’nın Şehitkamil Belediye Başkanı Adayı Rıdvan Fadıloğlu, “İstikrarın sürmesi çok önemli. Halkımız, her zaman bizim arkamızda durdu. Halkımıza inanıyoruz, güveniyoruz. Kamu yararını ön planda tutarak şehrimize değer katan hedeflerimiz doğrultusunda çalışmalarımızı sürdürüyoruz. Milletimizin gelecekteki ihtiyaçlarını öngörme ve bu ihtiyaçlara yönelik çözümler üretme vizyonumuzu, “insan odaklı” bir anlayışla daha da ileriye taşıyacağız” dedi.

Şehitkamil Belediye Başkanı Rıdvan Fadıloğlu, sabahın erken saatlerinde başlattığı mesaisini, gece saatlerine kadar aralıksız devam ettiriyor. Sabah saatlerinde Hazine ve Maliye Bakanı Mehmet Şimşek ve ile AK Parti Grup Başkanvekili ve Gaziantep Milletvekili Abdulhamit Gül ile birlikte D.T. Şehitkamil Sahnesi’ni gezen Şehitkamil Belediye Başkanı Rıdvan Fadıloğlu, saraciye ve sayacılar esnafını ziyaret etti.

Başkan Rıdvan Fadıloğlu, Hemşehri Dernekleri temsilcilerini ağırladı. Temsilcilere, yaptıkları ve yapacakları çalışmaları içeren sunum yapan Başkan Fadıloğlu, tüm katılımcıların talep ve sorunlarını tek tek dinledi, sordukları soruları yanıtladı.

Başkan Fadıloğlu, akşam saatlerinde Beykent Mahallesi sakinleriyle Gönül Buluşmaları programında bir araya geldi. Mahalle sakinlerine yaptıkları ve yapacakları çalışmaları anlattı. Söz alan tüm mahalle sakinlerinin, talep ve sorunlarını dinleyen Başkan Rıdvan Fadıloğlu, kendisine yöneltilen tüm soruları da cevapladı.

HALKIMIZA İNANIYORUZ, GÜVENİYORUZ

“İstikrarın sürmesi çok önemli” diyen Şehitkamil Belediye Başkanı Rıdvan Fadıloğlu, açıklamasını şu sözlerle sürdürdü:

“Halkımız, her zaman bizim arkamızda durdu. Halkımıza inanıyoruz, güveniyoruz. Milletimizden aldığımız güçle milletimizi çağın ötesine taşıyacak vizyon sahibi bir belediyecilik anlayışıyla insanlarımızın olası ihtiyaçlarını önceden görüp çözüm üretiyoruz. Şehrimizi ileriye taşımak için geleceğe yönelik stratejiler geliştiriyor ve daha iyisi için adımlar atıyoruz. Kamu yararını ön planda tutarak şehrimize değer katan hedeflerimiz doğrultusunda çalışmalarımızı sürdürüyoruz. Ülkemizin gelişmesiyle birlikte, toplumumuzun ve şehrimizin ihtiyaçları da değişti. Şehitkamil Belediyesi olarak belirlediğimiz belediyecilik vizyonu, bugünün değişen taleplerini daha kolay ve kapsamlı bir şekilde karşılamak ve geleceğin ihtiyaçlarına hazırlanmak amacını taşımaktadır. Sürdürülebilir yapılar inşa ederken modern şehircilik kriterlerini karşılamaya yönelik çabalarımızdan asla ödün vermedik. Çalışmalarımızı şehirlerimize dinamizm, estetik ve vizyon katmayı amaçlayan stratejilerle yönlendirdik. Değişen dünyanın farkında olarak yaşadığımız şehri, dünya şehirleriyle yarışır hale getirecek marka değeri yüksek bir şehre dönüştürdük. Milletimizin gelecekteki ihtiyaçlarını öngörme ve bu ihtiyaçlara yönelik çözümler üretme vizyonumuzu, “insan odaklı” bir anlayışla daha da ileriye taşıyacağız.”

Yazma kurallarını okudum ve kabul ediyorum.600 karakter kaldı
×

Bu sayfalarda yer alan okur yorumları kişilerin kendi görüşleridir.
Yazılan yorumlar hiçbir şekilde akittv.com.tr’nin görüş ve düşüncelerini yansıtmamaktadır.
Yazılanlardan akittv.com.tr sorumlu tutulamaz.

0 Yorumlar
  • Yeniden eskiye
  • Eskiden yeniye
  • Öne Çıkanlar