BIST9.645,02%-0,50
USD32.623%0.31
EURO34,7770%0.39
ALTIN2.415,99%-0.69
Gündem

Kocaispir'den Cumhurbaşkanı Erdoğan'ın mitingine davet

Cumhur İttifakı ve AK Parti Adana Büyükşehir Belediye Başkan Adayı Fatih Mehmet Kocaispir, bütün Adanalıları Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan’ın 25 Şubat Pazar günü saat 12.00’de İstasyon Meydanı’nda düzenleyeceği mitinge davet etti.

Abone OlGoogle News
28 Şubat 2024 15:25

Adana’nın artık çevre şehirler gibi yükseliş dönemine geçmesi için 31 Mart Yerel Seçimleri’nin çok önemli olduğunu ifade eden Başkan Kocaispir, “Cumhurbaşkanımızın Adana ve bölgemize olan ilgisi ve muhabbeti başkadır. Şehir Hastanemiz, Yeni Adalet Sarayımız, 15 Temmuz Şehitler Köprümüz, Yeni Adana Stadımız, Adana Yeni Arkeoloji Müzemiz gibi şehrimize pek çok hizmeti kazandıran, Adana sevdalısı Cumhurbaşkanımızı hep birlikte heyecanla ve coşkuyla karşılayalım. Adana’daki büyük buluşmamız inşallah zaferin göstergesi olacaktır. Tüm Adanalı hemşehrilerimi 25 Şubat Pazar günü saat 12.00’de İstasyon Meydanı’nda düzenlenecek olan mitingimize katılmaya davet ediyorum.” dedi.

ADANAMIZI GERÇEK BELEDİYECİLİKLE BULUŞTURACAĞIZ

Cumhur İttifakı ve AK Parti Adana Büyükşehir Belediye Başkan Adayı Fatih Mehmet Kocaispir, “Adana’mızın Cumhurbaşkanımıza vefası yüksektir. Cumhurbaşkanımız ve Genel Başkanımız Sayın Recep Tayyip Erdoğan, Adana’mızda her zaman büyük bir sevgi ile karşılanmıştır. 25 Şubat Pazar günü gerçekleştireceğimiz Büyük Adana Mitingimizde de yine hemşehrilerimiz büyük bir katılımla Cumhurbaşkanımıza vefalarını göstereceklerdir. İnşallah pazar günü İstasyon Meydanı’nı hınca hınç dolduracağız. 31 Mart günü de Adanalı hemşehrilerimizin teveccühüyle rekor bir oy alarak Adana’mızı gerçek belediyecilikle buluşturacağız. Rabbim çıktığımız bu yolda bizleri mahcup etmesin” diye konuştu.

Yazma kurallarını okudum ve kabul ediyorum.600 karakter kaldı
×

Bu sayfalarda yer alan okur yorumları kişilerin kendi görüşleridir.
Yazılan yorumlar hiçbir şekilde akittv.com.tr’nin görüş ve düşüncelerini yansıtmamaktadır.
Yazılanlardan akittv.com.tr sorumlu tutulamaz.

0 Yorumlar
  • Yeniden eskiye
  • Eskiden yeniye
  • Öne Çıkanlar