300 Minik için “Hoş geldin Bebek” programı düzenlenecek
Ailenin en minik üyelerini büyük bir heyecanla karşılayan Sultangazi Belediyesi, “Hoş geldin Bebek” programıyla gönüllere dokunmaya devam ediyor. Bu kez 300 bebek ve annesi Hoş geldin Bebek programıyla bir araya geliyor.
![](https://akittv.com.tr/images/haber/2024/02/5KPwDm-x.jpg)
Sultangazi Belediyesi, dünyaya gözünü açan minikleri “Hoş geldin Bebek” programıyla karşılıyor. Sultangazi Belediye Başkanı Abdurrahman Dursun’un eşi Tuba Dursun, ev sahipliğinde düzenlenen programda bu kez 300 bebek ve ailesi buluşuyor.
Minik bebekler için hazırlanan, içinde temel ihtiyaç malzemelerinin bulunduğu çantalarının annelere hediye edileceği, Belediye Başkanı Abdurrahman Dursun’un da katılacağı programda sizleri de aramızda görmekten mutluluk duyarız.
Tarih : 8 Şubat Perşembe
Saat : 14.00
Yer : Sultangazi Belediyesi Nikah Sarayı
İrtibat: 0532 703 56 03 (Umut Öztürk – Basın Danışmanı)
- Yeniden eskiye
- Eskiden yeniye
- Öne Çıkanlar