BIST9.312,12%-0,35
USD31.0173%0.03
EURO33,6454%0.18
ALTIN2.022,03%0.19
Gündem

Bursa Osmangazi'de muhtarlar buluşması

Osmangazi Kaymakamı Ali Partal ve Osmangazi Belediye Başkanı Mustafa Dündar, ilçede görev yapan mahalle muhtarlarına özverili ve gayretli çalışmalarından dolayı teşekkür belgesi verdi.

Abone OlGoogle News
12 Ocak 2024 18:10

Panorama 1326 Bursa Fetih Müzesi’nde düzenlenen Osmangazi Muhtarlar Buluşması’na, ilçede görev yapan 136 mahallenin muhtarı katıldı. Başkan Dündar ve Kaymakam Partal’ın ev sahipliğinde gerçekleşen toplantıda; 5 yıllık bir dönemi daha geride bırakan muhtarlar, başarılı çalışmalarından dolayı teşekkür belgesi ile onurlandırıldı.

Toplantıda konuşan Osmangazi Belediye Başkanı Mustafa Dündar, Osmangazi’nin büyük bir aile olduğunun altını çizerek, “Bu mutlu ve huzurlu aile içerisinde hep birlikte güzel ve başarılı bir dönem geçirdik. Sizlerin mahallenizdeki talepler, sorunlar, ihtiyaçlar ve teşekkürler bizlere ulaştı. Sizlerle sürekli irtibat halinde olduk. Yeni dönemde de herkesin yolu açık olsun. Sizlerin görüşleri, düşünceleri bizlere proje geliştirirken yol haritası oldu. Bursa’ya vizyon katan devasa projeleri çok önemsiyoruz. Ancak, asıl önemli olan mahallelerimizdeki günlük hizmetlerimiz. Karşılıklı iletişim sayesinde bu günlük hizmetleri başarılı bir şekilde yerine getirdik. hep birlikte güzel hizmetler yaptık. Hepinize çok teşekkür ediyorum.” dedi.

2019-2024 arasında göreve seçilen muhtarların bir dönemi daha tamamladığına dikkat çeken Osmangazi Kaymakamı Ali Partal da, “Bu dönem içerisinde ülke olarak birçok olaya şahit olduk. Bunların içerisinde birçok üzücü olay da var. Üstesinden kalkılmaz yüklerle de karşılaştık. Bunlardan birisi pandemi süreciydi. Yaklaşık 2 yıl sürdü ve birçok yakınımızı da bizden kopardı. Bu süreçte mahalle muhtarlarımızın ne kadar etkin olduğunu, onlara ne kadar ihtiyacımız olduğunu bir kez daha görmüş olduk. Her zaman söylediğimiz gibi, muhtarlarımız bizim elimiz, ayağımız, kulağımız ve gözümüz. Onlar sayesinde en ücra köşeye kadar unutulan ne varsa görüyoruz. Vatandaşlar ile bizim aramızda köprü vazifesi görüyorlar. Bizler için çok değerlisiniz. Büyük Osmangazi ailesinde tek ses çıkıyor, o da hizmetin sesi. İnşallah, hep birlikte güzel hizmetler sunmaya devam edeceğiz.” diye konuştu.

Osmangazi Muhtarlar Derneği Başkanı Burhan Mandacı da görevleri süresince kendilerine verdiği destekten dolayı Partal ve Dündar’a teşekkür etti. AK Parti Osmangazi İlçe Başkanı Adnan Kurtuluş’un da katıldığı programda, Kaymakam Partal ve Başkan Dündar, mahalle muhtarlarına teşekkür belgesi takdim etti.

Yazma kurallarını okudum ve kabul ediyorum.600 karakter kaldı
×

Bu sayfalarda yer alan okur yorumları kişilerin kendi görüşleridir.
Yazılan yorumlar hiçbir şekilde akittv.com.tr’nin görüş ve düşüncelerini yansıtmamaktadır.
Yazılanlardan akittv.com.tr sorumlu tutulamaz.

0 Yorumlar
  • Yeniden eskiye
  • Eskiden yeniye
  • Öne Çıkanlar