BIST1.993,31%13.5870
USD13.6106%0.58
EURO15,4526%0.79
ALTIN795,25%0.73
Gündem

‘Köylerimiz bizim şahdamarımızdır’

Türk Savunma Sanayinin tanınan ismi Serdar Özyurt Gülova ve Cumba köyünü ziyaret etti. Ziyarette Özyurt’a Hatay’ın önde gelen kanaat önderlerinden Hüseyin Altay eşlik etti. Özyurt, çocuklara hediyeler dağıtmayı da ihmal etmedi.

Abone OlGoogle News
11 Ocak 2022 13:10

Ülkemiz savunma sanayi sektörüne sağladığı önemli katkılarla önplana çıkan Özyurt Savunma Sanayi Yönetim Kurulu Başkanı Serdar Özyurt Hatay’da köyleri ziyaret etti.

Hatay’ın saygın kanaat önderlerinden Hüseyin Altay’ın yalnız bırakmadığı Özyurt Cumba ve Gülova Köyünü ziyaret etti.

Köy halkı ile selamlaşan Özyurt, çocuklara hediyeler dağıtmayı da ihmal etmedi.

Özyurt “Köyler bizim gerçeğimizdir, şahdamarımızdır. Köylerimiz olmazsa bizler de olmayız. Köylerimiz her alanda olduğu gibi sanayimizin de bel kemiğidir. Buralarda yaşayan vatandaşlarımızın duaları ve destekleri bizim için çok önemlidir” dedi.

Hatay’ın saygın kanaat önderleri arasında yer alan Hüseyin Altay da Özyurt’a teşekkürlerini ileterek “Hem ülkemiz savunma sanayiinde hem de ekonomisinde kendilerinin katkıları oldukça büyüktür. Öyle ki memleketini de hiçbir zaman yalnız bırakmamıştır. Bugün burada bu köyleri ziyaret etmesi bile büyük bir saygınlığın göstergesidir. Bizler de Hatay halkı olarak gerek dualarımızla gerek fiilen kendisini desteklemek için elimizden geleni yapacağız” ifadelerini kullandı

Köy ziyaretlerinin ardından Özyurt Demirköprü Mahallesini de ziyaret etti. Özyurt son olarak  Şahan ve Denizli ailelerinin taziye ziyaretinde bulundu

Yazma kurallarını okudum ve kabul ediyorum.600 karakter kaldı
×

Bu sayfalarda yer alan okur yorumları kişilerin kendi görüşleridir.
Yazılan yorumlar hiçbir şekilde akittv.com.tr’nin görüş ve düşüncelerini yansıtmamaktadır.
Yazılanlardan akittv.com.tr sorumlu tutulamaz.

0 Yorumlar
  • Yeniden eskiye
  • Eskiden yeniye
  • Öne Çıkanlar