BIST2.857,18%-0,25
USD17.9622%0.09
EURO18,2544%-0.86
ALTIN1.027,45%-1.15
Gündem

“Zorlasınlar da... Alsın boyunun ölçüsünü” demişti! Bülent Arınç ve Ahmet Hakan birbirine girdi

Eski TBMM Başkanı Bülent Arınç, "beni fazla zorlamasınlar" tehdidine yönelik kendisine, “Zorlasınlar şu Bülent Arınç’ı... Zorlasınlar da... Alsın boyunun ölçüsünü!” ifadelerinde bulunan Ahmet Hakan’a yanıt verdi.

Abone OlGoogle News
01 Aralık 2021 14:58

‘Erdoğan’ı eleştirmeme içtihadını bozup, karşısına aday olabileceği tehdidinde bulunan Bülent Arınç'ın "beni fazla zorlamasınlar" açıklaması tartışma konusu oldu.

Arınç'ı dünkü köşe yazısında eleştiren Hürriyet Gazetesi Genel Yayın Yönetmeni Ahmet Hakan Ahmet Hakan, "Kimler zorlayacaklarsa Allah billah aşkına, zorlasınlar şu Bülent Arınç’ı... Zorlasınlar da... Alsın boyunun ölçüsünü!" ifadelerini kullandı.

Eski TBMM Başkanı Bülent Arınç, "Bülent Arınç'ın tek derdi ciddiye alınmak" diyen Hakan'a Twitter hesabından çok sert yanıt verdi.

"Kedin Sekter'e dahi acıyorum"

"Bak aslanım!" diyerek açıklamasına başlayan Arınç, "Patronlarının himmeti ile geldiğin son noktada basın hayatımızın en köklü gazetelerinden birini tam bir magazin ve bulvar gazetesi haline getirdin. Seninle yaşamak zorunda olduğu için acısı her fotoğrafında yüzünden ookunan kedin Sekter'e dahi acıyorum" düşüncesini dile getirdi.

"Müftü babanın kemiklerini dahi sızlattın"

Ahmet Hakan'ı patronların himmeti ile makam kazanmakla suçlayan Arınç, "Yaşadığın savrulma sonucu tüm değerler bütününü kaybederek merhum müftü babanın kemiklerini dahi sızlattın" dedi.

"Sen dönüşmekten birkaç adım öteye geçtin"

Hakan için "Sen dönüşmekten birkaç adım öteye geçtin" ifadelerini kullanan Arınç, "Bu hadsizliklerine son vermen için başkaları gibi kapalı kapılar ardında değil kamuoyunun gözü önünde seni ilk ve son kez muhatap alıyor ve uyarıyorum" diye yazdı.

"Entel maganda"

Arınç son olarak "Ne zaman Ahmet Kaya'nın entel maganda şarkısını dinlesem seni anımsarım" diyerek yazısını tamamladı.

 

Yazma kurallarını okudum ve kabul ediyorum.600 karakter kaldı
×

Bu sayfalarda yer alan okur yorumları kişilerin kendi görüşleridir.
Yazılan yorumlar hiçbir şekilde akittv.com.tr’nin görüş ve düşüncelerini yansıtmamaktadır.
Yazılanlardan akittv.com.tr sorumlu tutulamaz.

0 Yorumlar
  • Yeniden eskiye
  • Eskiden yeniye
  • Öne Çıkanlar