BIST10.676,65%-1,07
USD32.2273%0.13
EURO34,9565%0.21
ALTIN2.418,47%0.36
Ekonomi

Enflasyonda düşüş başlıyor! Cumhurbaşkanı Erdoğan tarih verdi

Cumhurbaşkanı Erdoğan MÜSİAD tarafından düzenlenen 'Türkiye'nin Gücü' ödül törenine gönderdiği mesajda, 'Enflasyonun özellikle yıl ortasından itibaren düşüş eğilimine gireceğine inanıyoruz.' ifadelerine yer verdi.

Abone OlGoogle News
10 Mayıs 2024 08:50

Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan, törene gönderdiği mesajda, bu yıl ikincisi MÜSİAD tarafından düzenlenen 'Türkiye'nin Gücü' ödül töreninin hayırlara vesile olmasını diledi.

Cumhurbaşkanı Erdoğan mesajında şu ifadelere yer verdi: "9 farklı dalda ödülleri takdim edilen iş, akademi ve basın dünyamızın değerli temsilcilerini canıgönülden tebrik ediyorum. Ülkemizin üretimine, ihracatına, istihdamına, sosyal ve akademik gelişimine katkı sağlayan cesur isimlerin ödüllendirilmesini takdirle karşılıyorum. Büyük ve güçlü Türkiye hedefiyle üretimi, başarıyı, kadın girişimini, güçlü iletişimi, moral değerleri, akademik bilgiyi, sürdürülebilirliği, dönüşümü ve erdemli girişimciliği ödülleriyle teşvik eden MÜSİAD'a şükranlarımı sunuyorum.

"ENFLASYON YIL ORTASINDAN İTİBAREN DÜŞÜŞE GİRECEK"

Enflasyonun özellikle yıl ortasından itibaren düşüş eğilimine gireceğine inanıyoruz. Hayat pahalığıyla mücadelemizi bir tarafında denetimlerin, diğer tarafında tedbir ve düzenlemelerin olduğu çift kulvarlı bir şekilde yürütüyoruz."

Yazma kurallarını okudum ve kabul ediyorum.600 karakter kaldı
×

Bu sayfalarda yer alan okur yorumları kişilerin kendi görüşleridir.
Yazılan yorumlar hiçbir şekilde akittv.com.tr’nin görüş ve düşüncelerini yansıtmamaktadır.
Yazılanlardan akittv.com.tr sorumlu tutulamaz.

0 Yorumlar
  • Yeniden eskiye
  • Eskiden yeniye
  • Öne Çıkanlar