BIST1.492,93%9.5941
USD9.6065%0.14
EURO11,1476%0.07
ALTIN557,16%0.04
Akit HaberAktüel'Öldü' haberine Çaycı Hüseyin isyan etti: TRT1 Teşkilat itirafı şaşırttı
Aktüel

'Öldü' haberine Çaycı Hüseyin isyan etti: TRT1 Teşkilat itirafı şaşırttı

Çocuklar Duymasın dizisindeki 'Çaycı Hüseyin' rolüyle tanınan 45 yaşındaki oyuncu Alpaslan Özmol hakkında çıkan öldü haberlerine isyan ederken şaşırtan bir itirafta bulundu...

Abone OlGoogle News
12 Ekim 2021 17:25

Denizli'ye bir firmanın tanıtımı için gelen 'Çocuklar Duymasın' dizisinin sevilen karakterleri arasında yer alan 'Çaycı Hüseyin' olarak tanınan Alpaslan Özmol'un öldüğüne yönelik iddialar sürekli sosyal medyada yer alıyor.

Sosyal medyada yine öldüğüne yönelik haberler çıkan Alpaslan Özmol, kendi tarzıyla "Adamı hasta etmeyin, kardeşim ölmedim ben" dedi.

'Öldü' haberlerinin kendisinin yaptırdığını sananların olduğunu ancak yaptırmadığını ifade eden Özmol, "Yeni 'öldü' haberleriyle gündeme geldik. Ben anlamadım, bir çözüm bulmamız lazım. Yaşıyor muyuz, ölüyor muyuz bir karar verin." ifadelerini kullandı.

"Adamı hasta etmeyin" diyen Özmol "Sorun bende mi onlar da mı anlamadım?  İlla öleceksek 'Teşkilat' dizisinde ölmek isterim. Teklif bekliyorum, öleceksek orada ölelim" dedi.

'Öldü' paylaşımlarında güzel esprilerin de yapıldığını belirten Özmol, "Mizah kültürümüz tavan yapmış durumda. Bazıları beni görünce 'Sen ölmedin mi?', 'Sen öldün'  diye yanıma geliyorlar." diye konuştu.

Özmol "Sosyal medya, ufak bir kelimeden bile hemen yola çıkıp, mizah üretiyor. Bundan sıkılmadım, gündeme bile geliyorum. Benim yaptırdığımı sanıyorlar, ben yaptırmıyorum." dedi.

"Aslında beni yaşatmaya çalışıyorlar" diyen Özmol "Herkes beni 'Çaycı Hüseyin' olarak biliyor. Asıl adım Alpaslan Özmol, tutulmasının nedeni de doğal bir karakter, yaşayan bir karakter." diye konuştu.

Sözlerini sürdüren Özmol "Çaycı Hüseyin olarak anılmak güzel. Öldüreceksiniz de yavaş yavaş öldürün, bir can gitti, 8 can kaldı. Adamı hasta etmeyin, beni televizyonda görmek istiyorlar, o nedenle yaptıklarını sanıyorum." ifadelerini kullandı.

Özmol "Bu paylaşımları yapanlar 'Bu adama sosyal medyada reyting veriyoruz' diyorlar.  Arkadaşlar, ben gerçekten her yeri geziyorum." dedi.

"Çaycı Hüseyin olarak tanınıyorum" diyen Özmol "Tanınmaktan da mutluyum. Siz bana karakter bulmak istiyorsanız, 'öldü' karakterini bulmayın, bu adam yaşıyor kardeşim, adamı hasta etmeyin" diye konuştu.

Yazma kurallarını okudum ve kabul ediyorum.600 karakter kaldı
×

Bu sayfalarda yer alan okur yorumları kişilerin kendi görüşleridir.
Yazılan yorumlar hiçbir şekilde akittv.com.tr’nin görüş ve düşüncelerini yansıtmamaktadır.
Yazılanlardan akittv.com.tr sorumlu tutulamaz.

0 Yorumlar
  • Yeniden eskiye
  • Eskiden yeniye
  • Öne Çıkanlar