GündemVideo

Adalete kumpas !

Cumhurbaşkanı'na hakaret eden hekimi koruyup şikayet edeni PKK'lı diyerek ihraç ettiler

Cumhurbaşkanı’na hakaret eden hekimi koruyup şikayet edeni PKK’lı diyerek ihraç ettiler

Diğer Haberler

7 Yorum

 1. Cumhurbaşkanımız nezdinde devletimize hakaret edenleri adalet onunune çıkarılmalıdır.ihmalleri yayınlanmış belgelerle sabit olan yöneticilerin bir an önce bu görevlerden alınmalıdır.

  1. Akit tv de yayınlayan haberlere göre degerlendirdigimizde:
   Doktor facebook paylasimlarinda kesinlikle cumhurbaskanimiza hakaret etmiş. İdareye hakaret icerikli belgeler sunulduğu halde herhangi bir işlem yapılmamıştır. Şikayeti yapan doktorun tek suçu DEVLETTE HAKKARET edeni ifşa etmesi.
   657 sayili kanuna göre idareciler görevi kötüye kullanmıştır.yapilmasi gereken ise bir an önce bu idareciler hakkında soruşturma başlatılması ve delillerin karartılmaması için ise bu görevlerden uzaklaştırılması gerekiyor.

 2. Iddialar ortada devletimizin mahkemeleri bir an önce soruşturma baslatip haklı ve hakksızı net bir şekilde ortaya cikarabilir. Soruşturma neticesini yine akit tv aracılığıyla toplumla paylasilirsa çok memnun oluruz.

 3. Bu haberle ilgili Sağlık Bakanı veya Igdir valiliği halkı bilgilendirmek adına neden bir açıklama yapmıyor?

 4. Burdaki yazılanlarinin hepsi dogru birebir şahit olunmuştur.Devletimizin bu kanunsuzları görevden alarak toplumumuza örnek teşkil edilmelidir.

 5. Habere konu olan 2 kiside masumdur,fetö bilgisayarlarına coxcakivirus diye bir yazılım atmış ve hacklemiştir.maalesef mahkemede bunu ispat edememişler.hayırlı akşamlar,selam ve dua ile,allaha amanet olun.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Close