BIST1.492,93%9.5941
USD9.5985%0.05
EURO11,1389%-0.01
ALTIN556,84%-0.02
Akit HaberSporAhmet Nur Çebi’den Galatasaray'a flaş gönderme
Spor

Ahmet Nur Çebi’den Galatasaray'a flaş gönderme

Beşiktaş Kulübü Başkanı Ahmet Nur Çebi, sponsorluklardan bahsederken Galatasaray'a gönderme yaparak, "Galatasaray, Riva’yı satarak ayakta duruyor ama biz bir şey satmadık" dedi.

Abone OlGoogle News
14 Ekim 2021 12:40

Beşiktaş Kulübü Başkanı Ahmet Nur Çebi, açıklamalar yaptı. Ahmet Nur Çebi, sponsorluk anlaşmalarından söz ederken Galatasaray 'a göndermede bulundu.

Orta Çizgi'de yer alan habere göre; Çebi ayrıca, eski başkan Fikret Orman ve yönetimine de eleştiriler yaptı. İşte Ahmet Nur Çebi'nin yaptığı açıklamalar:

"Stat isim hakkımız iki yıl daha Vodafone’a bağlı. Vodafone, göğüs sponsorluğunu bıraktı ve Beko’yu cazip paraya 3 yıllığına getirdik. Forma sırt sponsorluğuna Aksa’yı 3 yıl, kol sponsorluğuna Güriş’i 3 yıl, şort sponsorluğuna Sompo’yu ve amatör branşlara da HDI Sigorta’yı getirdik. Locaların hepsini çok iyi sattık ve geldiğimizde yarıdan fazlası boştu. Galatasaray, Riva’yı satarak ayakta duruyor ama biz bir şey satmadık.

İlk geldiğimiz sene şampiyon yaptık ve Şampiyonlar Ligi gelirini düşük bütçeli bir takımla elde ettik. Bütçemiz 30 milyon Euro’ydu. Amatörlerin hepsini bütçe kontrolüne aldık. Bunlardan büyük ne projesi olabilir."

"TROL HESAPLARA PARA VERİP YAZDIRIYORLAR"

"Eski yönetim her şeyi çok güzel yapmış gibi trol hesaplara para verip yazdırıyor. Konuları Divan Kurullarında konuşmayı tercih ediyorum. Fikret Orman, onu bunu eve çağırıp yalan yanlış şeyler söyleyince biz de Divan Kurulu’nda cevap vermek zorunda kalıyoruz. Mustafa Cengiz, yeni başkana Beşiktaş’taki gibi kötü bir miras bırakmadı. Art niyetli Beşiktaş düşmanları hala zarar vermeye devam ediyorlar."

Yazma kurallarını okudum ve kabul ediyorum.600 karakter kaldı
×

Bu sayfalarda yer alan okur yorumları kişilerin kendi görüşleridir.
Yazılan yorumlar hiçbir şekilde akittv.com.tr’nin görüş ve düşüncelerini yansıtmamaktadır.
Yazılanlardan akittv.com.tr sorumlu tutulamaz.

0 Yorumlar
  • Yeniden eskiye
  • Eskiden yeniye
  • Öne Çıkanlar