2.ManşetSpor

Deniz Türüç adım adım Fener’e

Süper Lig’in güçlü ekiplerinden İstikbal Mobilya Kayserispor’un milli oyuncusu Deniz Türüç, Fenerbahçe’ye transferi an meselesi. Sarı kırmızılı kulüp, 3.5 milyon Euro + 2 oyuncu teklifini kabul etti.

Transfer döneminin en hızlı takımı olarak göze çarpan Fenerbahçe, yıldız bir ismi daha kadrosuna katmaya hazırlanıyor. Sarı lacivertliler, İstikbal Mobilya Kayserispor’da gösterdiği başarılı performansla milli takıma kadar yükselen Deniz Türüç’ün transferini bitirmeye çok yakın. Sarı lacivertliler, 26 yaşındaki oyuncu için, kulübüne 3.5 miyon Euro + Alper Potuk ve Yasir Subaşı’nı takas olarak önerd.

Kayserispor Yönetimi, Fenerbahçe’nin yaptığı teklife olumlu yaklaştı. Ancak Alper’in sarı lacivertli takımdan yıllık 2.2 milyon Euro kazanması Süper Lig ekibine fazla geldi. Alper Potuk’un dışında Yasir Subaşı’nın transferini kabul eden Kayserisporlu yönetciler takasta kullanılacak diğer oyuncunun da belirlenmesinden sonra bu transfere onay verecek. Görüşmede son detayların belirlenmesinden sonra Deniz Türüç’le anlaşmanın tamamlanacağı ve imzaların atılacağı öğrenildi.

Diğer Haberler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Close