2.ManşetSpor

Burak Yılmaz için Başakşehir devrede

Trabzonspor forması giyen Burak Yılmaz'ın Başakşehirspor ile anlaştığı iddia edildi. Adı Beşiktaş ile de anılan Burak Yılmaz'ın transfer için yakın arkadaşı Arda Turan devreye girdi.

Trabzonspor forması giyen Burak Yılmaz’ın Başakşehirspor ile anlaştığı iddia edildi. Adı Beşiktaş ile de anılan Burak Yılmaz’ın transfer için yakın arkadaşı Arda Turan devreye girdi. Ortaya atılan iddiaya göre Burak Yılmaz gelecek sezonda Başakşehir formasını giyecek Eşiyle boşandığı için İstanbul’daki kızlarıyla sürekli vakit geçiremeyen Burak Yılmaz’ın kararında bu yaşananlarda etkili oldu. Beşiktaş’ın Burak Yılmaz’ı istemesine rağmen taraftarın bu transfere sürekli tepki göstermesi Burak’ın kararında etkili olduğu iddia ediliyor. Başakşehirspor’un Trabzonspor’un yazın kapısını çalması bekleniyor.

Başakşehir gelecek sezoniçin yıldız isimle anlaştığı iddiası spor gündemine bomba gibi düştü.Geçtiğimiz yıllarda Adebayor, Clichy, Elia ve Arda Turan gibi önemli transferlere imza atan Medipol Başakşehir’in hedefinde Burak Yılmaz var.

Devre arasında Başakşehir, Barcelona’dan Arda Turan’ı kadrosuna dahil etti. Yaptığı transferlerle adından söz ettiren Başakşehir iddialara göre Trabzonspor formasını giyen Burak yılmaz’ı kadrosuna katmak için harekete geçti. Bu transferin gerçekleşmesinde Arda Turan’ın oldukça etkili olduğu ifade ediliyor. Yakın arkadaşı Burak Yılmaz’ı ikna etmeye çalışan Arda Turan, gelecek sezonda Burak Yılmaz’ın kadroda yer alması için ikna çabalarında…

Etiket

Diğer Haberler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Close