BIST1.407,46%8.6701
USD8.6535%-0.02
EURO10,1169%-0.03
ALTIN491,85%-0.08
Akit HaberMedyaYüksel Aytuğ yazdı: Adam size sevimli görünmek için ölsün mü?
Medya

Yüksel Aytuğ yazdı: Adam size sevimli görünmek için ölsün mü?

Sabah gazetesi yazarı Yüksel Aytuğ, komedyen Ata Demirer 'in kilo verip zayıflaması hakkında olumsuz eleştiri yapanlara sitem etti. Aytuğ, 'Neymiş efendim, kilo verince Ata'nın sevimliliği ve komikliği kayboluyormuş. Sizi bilmem ama ben hiçbir zaman Ata Demirer'in göbeğine gülmedim' dedi.

Abone OlGoogle News
12 Temmuz 2021 17:23

Sabah gazetesi yazarı Yüksel Aytuğ, komedyen Ata Demirer 'in kilo verip zayıflaması hakkında olumsuz eleştiri yapanlara sitem etti. Aytuğ, 'Neymiş efendim, kilo verince Ata'nın sevimliliği ve komikliği kayboluyormuş. Sizi bilmem ama ben hiçbir zaman Ata Demirer'in göbeğine gülmedim.Çünkü o sadece fiziksel özelliklerini kullanarak mizah üretecek kadar sığ bir adam değil. Ayrıca bana göre kilo verdikçe, canlandıracağı karakter yelpazesi genişleyecek hatta belki eni konu dramlar çekecek. Bir de "Ata sakın zayıflamasın" diyenlerin o kiloları sanki bir kostümmüş gibi görmelerini anlayamıyorum. Yahu şişmanlık demek, hastalıklara davetiye demek. Adam size sevimli ve komik görünmek için ölsün mü? Bu ne bencilliktir?' diyerek tepki gösterdi.

İşte o yazı...

‘’Ata Demirer hızla kilo veriyor. Son fotoğraflarını görenlerin ağzı bir karış açık kalıyor.

Bir de Ata'nın kilo vermesine karşı çıkanlar var ki, onları hiç anlamıyorum. Neymiş efendim, kilo verince Ata'nın sevimliliği ve komikliği kayboluyormuş. Sizi bilmem ama ben hiçbir zaman Ata Demirer'in göbeğine gülmedim. Çünkü o sadece fiziksel özelliklerini kullanarak mizah üretecek kadar sığ bir adam değil. Ayrıca bana göre kilo verdikçe, canlandıracağı karakter yelpazesi genişleyecek hatta belki eni konu dramlar çekecek.

Bir de "Ata sakın zayıflamasın" diyenlerin o kiloları sanki bir kostümmüş gibi görmelerini anlayamıyorum. Yahu şişmanlık demek, hastalıklara davetiye demek. Adam size sevimli ve komik görünmek için ölsün mü? Bu ne bencilliktir?’’

Yazma kurallarını okudum ve kabul ediyorum.600 karakter kaldı
×

Bu sayfalarda yer alan okur yorumları kişilerin kendi görüşleridir.
Yazılan yorumlar hiçbir şekilde akittv.com.tr’nin görüş ve düşüncelerini yansıtmamaktadır.
Yazılanlardan akittv.com.tr sorumlu tutulamaz.

0 Yorumlar
  • Yeniden eskiye
  • Eskiden yeniye
  • Öne Çıkanlar