Manşet

Bir CHP klasiği daha! Gürsel Tekin, iftirası yalanlanınca bakın nasıl çark etti

CHP'de iftiranın, yalanın ardı arkası kesilmiyor. CHP'li Gürsel Tekin'in "Antalya Büyükşehir Belediye Başkanımız Sn. @BocekMuhittin tam 4.000 bankamatik memurunun işine son verdi" şeklindeki iftirası her zamanki gibi yalan çıktı. CHP'li Gürsel Tekin, Antalya ile ilgili yazdığı tweetin aslı olmadığı anlaşılınca, "Gerçek olup olmadığını bilmiyorum. Antalya'daki bir haberden aldım" diyerek iddiasından çark etti.

Çirkin iftirası deşifre olan CHP’li Gürsel Tekin, bir gazetecinin kendisini arayarak sorduğu soru üzerine topu “yerel bir habere” atarak çirkin iftiralarını örtbas etmeye çalıştı.

“DOĞRU OLUP OLMADIĞINI BİLMİYORUM”

Tekin, twitter hesabından yayınladığı iftira için “Onun ne kadar doğru olup olmadığını bilemiyorum.” dedi.

Kendisini arayan gazetecinin soruları karşısında bocalayan Tekin, “Yani ben gerçek olup olmadığını bilemiyorum.” ifadesini kullandı.

MENDERES TÜREL: KAMUOYU CEVAP BEKLİYOR

Gazeteci, Antalya’daki durumu yakından bildiğini ve geçmişte yaşananları da örneklerle anlatarak, “Bunun bir gerçekliği yok. Ama Akaydın zamanında gerçekten vardı. Bu kadar değil ama, 4 bin filan… Gerçi Menderes Başkan da kendi Twitter sayfasından açıklama yapmış zaten.” dedi.

Diğer Haberler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Close