Manşet

ABD diken üstünde! Beyaz Saray’da bomba paniği

ABD peş peşe gelen haberlerle sarsıldı. Bill ve Hillary Clinton çiftinin evine gönderilen bir pakette patlayıcı cihaz bulundu. Ardından ABD'nin bir diğer eski başkanı Obama'nın da evine bombalı paket gönderildiği belirtildi. Sonrasında ise Beyaz Saray'a gönderilmeye çalışılan bombalı paketin yakalandığı belirtildi.

ABD’li yetkililer, Bill ve Hillary Clinton çiftinin New York’taki evine gönderilen bir paketin içerisinde bomba bulunduğunu açıkladı. Paketin içerisine yerleştirilen bombanın, geçtiğimiz pazartesi günü ABD’li milyarder yatırımcı George Soros’a gönderilen bomba ile benzer özellikler taşıdığı belirtildi.

ABD gizli servisi CIA, önceki başkan Barack Obama’nın Washington’daki evine de bombalı paket gönderildiğini duyurdu.

TRUMP’TAN AÇIKLAMA

Olayın ardından ABD Başkanı Donald Trump bir açıklama yaptı ve Beyaz Saray’ın bu iki olayı da ciddi şekilde ele aldığını belirtti.

BEYAZ SARAY’A DA GÖNDERİLMEYE ÇALIŞILDI

CNN International kanalı, Beyaz Saray’a gönderilen bir bombalı paketin engellendiğini iddia etti.

CNN BİNASI DA BOŞALTILDI

CNN çalışanı Eric Levenson, New York’taki CNN binasının da boşaltıldığını duyurdu. Levenson, olay yerine çok sayıda polisin geldiğini yazdı.

TİME WARNER CENTER TAHLİYE EDİLDİ

New York’taki Time Warner Center’ın da şüpheli bir paket sebebiyle tahliye edildiği belirtildi. İkiz gökdelenlerden oluşan Time Warner Center, 230 metre yüksekliğinde ve 55 kattan oluşuyor.

Diğer Haberler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Close