BIST1.391,06%8.7573
USD8.7352%0.16
EURO10,3733%-0.25
ALTIN495,67%-0.30
Akit HaberGündemBehzat Uygur'a Bakan Koca'dan yanıt: Sizin sıranız gelmişti zaten
Gündem

Behzat Uygur'a Bakan Koca'dan yanıt: Sizin sıranız gelmişti zaten

Aşıda yeni meslek grubunu açıklamasının ardından, Behzat Uygur uygulama içerisinde tiyatrocuların olmadığını savunarak tepki gösterdi. Aşı eleştirisine yanıt veren Bakan Koca, “Behzat Bey, sizin sıranız gelmişti zaten” dedi.

Abone OlGoogle News
09 Haziran 2021 16:06

Müzisyen, film ve dizi prodüksiyon ekiplerinin aşı olmaya başlayabileceğinin açıklamasından sonra Behzat Uygur'un yıllar önce çıkardığı şarkı olan 'Abdülkadir' ile tepki göstermesine Sağlık Bakanı Fahrettin Koca'dan esprili bir yanıt geldi. Bakan Koca, "Tiyatrocular yok. Acaba Abdülkadir albümünden müzisyen olarak değerlendirilir miyiz?" tweetini alıntılayarak, "Behzat Bey, sizin sıranız gelmişti zaten yaş grubunuz sebebiyle. Merak etmeyin, tiyatrocularımız ilan ettiğimiz kapsama dahil" dedi.

“MERAK ETMEYİN, TİYATROCULARIMIZ KAPSAMA DAHİL”

Sağlık Bakanı Fahrettin Koca; müzisyen, film ve dizi prodüksiyon ekiplerinin bugün itibaren aşı olmaya başlayabileceğini açıklamasının ardından ünlü tiyatrocu Behzat Uygur, Twitter üzerinden uygulamanın tiyatrocuları kapsamadığını söyledi. Bu gelişme üzerine Bakan Koca, Uygur'un "Tiyatrocular yok. Acaba Abdülkadir albümünden müzisyen olarak değerlendirilir miyiz?" tweetini alıntılayarak, "Behzat Bey, sizin sıranız gelmişti zaten yaş grubunuz sebebiyle. Ama merak etmeyin, tiyatrocularımız zaten ilan ettiğimiz kapsama dahil" yanıtını verdi. 

Yazma kurallarını okudum ve kabul ediyorum.600 karakter kaldı
×

Bu sayfalarda yer alan okur yorumları kişilerin kendi görüşleridir.
Yazılan yorumlar hiçbir şekilde akittv.com.tr’nin görüş ve düşüncelerini yansıtmamaktadır.
Yazılanlardan akittv.com.tr sorumlu tutulamaz.

0 Yorumlar
  • Yeniden eskiye
  • Eskiden yeniye
  • Öne Çıkanlar