BIST1.103,09%7.7124
USD7.7083%0.57
EURO9,0041%0.30
ALTIN462,76%-1.20
Akit HaberGündemBostancı'da dehşeti yaşadı: 'Korkudan evime gidemiyorum
Gündem

Bostancı'da dehşeti yaşadı: 'Korkudan evime gidemiyorum

Durakta beklerken kendisini taciz eden iki erkeğe tepki gösterince saldırıya uğrayan, burnu ve dişleri kırılan Nagehan Bıyıklı, “Lütfen yakalayın onları. Korkudan evime gidemiyorum” diyerek isyan etti.

01 Eylül 2020 11:04

İstanbul’da bir giyim firmasının sosyal medya uzmanı olan Nagehan Bıyıklı (22), 29 Ağustos Cumartesi sabahı 03.00 sıralarında Bostancı’da İETT otobüs durağında taksi beklerken, durakta oturan iki erkeğin tacizine uğradı. Erkeklerden biri göğsünü ellemeye çalıştığı sırada elini iterek taksiye doğru yöneldiğini söyleyen Bıyıklı, yaşadığı dehşeti Hürriyet’e şöyle anlattı:

ÖNCE TACİZ ETTİLER

“O gün arkadaşlarımla Maltape’de bir kafede oturduk sohbet ettik. Sonra arkadaşlar beni Bostancı’daki lunaparkın oraya bıraktı. Merkezdeki otobüs durağına gittim. Tam ben gittiğimde bir taksi yolcusunu alıp yola çıktı. Durakta bekleyen iki erkek vardı. Bir tanesi ‘Ben seni gideceğin yere bırakayım, birlikte gidelim’ dedi. ‘Hayır sağ olun taksi bekliyorum’ dedim. Sonra ‘Uzatma gel dedim sana, ne yapacaksın bu saatte dışarıda’ diyerek üstüme yürüdü. ‘Gece gece belanı bulma’ dedim. Göğsüme dokunmaya çalıştı. ‘Göğsüme dokunma’ diyerek elini itekledim. O sırada taksi gelmişti. Tam binecektim ki yüzüme tekme yedim. Yere düştüm. İkisi birden beni dövmeye başladılar. Tekme yumruk girdiler. Beni taciz eden, yerdeyken ‘Bak güzelliğine güvenirsen güzelliğini de böyle alırım, aklından çıkartmazsın beni’ dedi. Yüzümün kanlı haline bakıp güldü. Şuurumu kaybettim. Bayılmışım. Sonra ne oldu tam bilmiyorum.

Kokoreççiler yardım etti bana. Gözümü ambulansta açtım. Hastanede tedavi altına aldılar. Orada kan kusmaya başladım. Belime aldığım darbeden mi kırılan burnumdan dolayı mı bilmiyorum. Burun kemiğim tuzla buz olmuş. İki dişim kırılmış. Dudağım patlamış. Her yerim kan içindeydi. Kafamda şişlikler var.

Yorumlar