BIST2.405,36%0,14
USD16.6854%-0.08
EURO17,4915%-0.17
ALTIN970,33%0.04
Gündem

Gökkuşakçı sapkınların Gaziantep’e yönelik alçak hazırlığı ortaya çıktı! “Karayılanların torunları size asla geçit vermez”

LGBTİ sapkınlığının Gaziantep’te bir organizasyon hazırlığında olduğu öğrenildi. Memur-Sen ve Eğitim Bir-Sen Gaziantep Şube Başkanı Ahmet Gök, sapkın grubun sözde etkinliklerine müsaade etmeyeceklerini duyurdu.

Abone OlGoogle News
19 Haziran 2022 14:21

Memur-Sen ve Eğitim Bir-Sen Gaziantep Şube Başkanı Ahmet Gök, LGBTİ sapkınlığının Gaziantep’te yeni bir organizasyon hazırlığında olduğunu belirterek, söz konusu sapkın etkinliğe müsaade etmeyeceklerini söyledi.

“Asla müsaade etmeyeceğiz”

Şehrin yetkililerine seslenerek sapkın programa engel olunması çağrısında bulunan Gök, ayrıca tamamen yerli ve milli müfredat hazırlanması gerektiğini de belirtti.

 

Gök, konuya ilişkin açıklamasında, “Asla müsaade etmeyeceğiz! Gaziantep'te LGBTİ'yi meşru gösterecek yeni bir organizasyon hazırlığı yapılıyormuş.

Bizi biz yapan değerlerimize aykırı bu tür organizasyonlarla Müslüman mahallesinde salyangoz satmaya kalkan, toplumumuzun değerlerini yozlaştırmaya çalışan şer odaklarına bir kez daha sesleniyorum: biz millet olarak hele de ‘Gazişehir’in evlatları olarak buna asla müsaade etmeyeceğiz.” dedi.

“Karayılanların torunları size asla geçit vermez”

Konu ile ilgili Memur-Sen ve Eğitim Bir-Sen Gaziantep Şube Başkanı Ahmet Gök, sapkın grubun sözde etkinliklerine izin verilmemesi çağrısında bulunarak,

Sadece 25.000 Memur-Sen üyesi adına değil bu şehrin sağduyulu ve vatan millet sevdalısı tüm STK'ları adına diyorum ki; bu millet bugüne kadar her türlü sapkınlığın karşısında olmuş bundan sonra da karşısında olmaya devam edecektir. Allah'tan (cc) korkmuyorsanız bari kuldan utanın. Utanmazlıkta ısrar eder bunun adını da onur yürüyüşü falan koyarsanız Şahinbeylerin, Şehitkamillerin ve Karayılanların torunları size asla geçit vermez.” dedi.

Gök’ten tamamen yerli ve milli bir müfredat çağrısı

Gök, “Ben öncelikle şehrimizin yetkililerini toplumun milli manevi ve ahlaki değerlerine aykırı bu sapkın programa engel olmaya davet ediyorum. Ayrıca bataklığın kurutulabilmesi için de; Milli Eğitim Bakanımızı bize yıllardır dayatılan Batılı değerlerin etkisinde Kur’an-I Kerim’e tekme atan bir nesil yetiştiren müfredattan bizi kurtarıp, milli, manevi ve dini değerlerimizi önceleyen tamamen yerli ve milli bir müfredat hazırlanması için harekete geçmeye davet ediyorum.” ifadelerini de kullandı.

Yazma kurallarını okudum ve kabul ediyorum.600 karakter kaldı
×

Bu sayfalarda yer alan okur yorumları kişilerin kendi görüşleridir.
Yazılan yorumlar hiçbir şekilde akittv.com.tr’nin görüş ve düşüncelerini yansıtmamaktadır.
Yazılanlardan akittv.com.tr sorumlu tutulamaz.

0 Yorumlar
  • Yeniden eskiye
  • Eskiden yeniye
  • Öne Çıkanlar