BIST2.438,84%-0,49
USD16.2228%-0.77
EURO17,4241%-0.90
ALTIN965,28%-0.75
Gündem

SADAT'tan Kılıçdaroğlu'nun 'terörist' iddialarına bomba cevap! "İmamoğlu ile aramızda 7 metre var"

SADAT Yönetim Kurulu üyesi Ersan Ergür, Kılıçdaroğlu'nun suçlamalarına cevap vererek, "Eğer SADAT merkezinde Kılıçdaroğlu'nun iddia ettiği gibi terörist yetiştirmiş olsaydı sayın Ekrem İmamoğlu bizim yan konmuşumuz olamazdı. Aramızda 7 metrelik bir sokak var." dedi.

Abone OlGoogle News
14 Mayıs 2022 13:23

Kılıçdaroğlu'nun millevetilleri ve partililerle birlikte Uluslararası Savunma Danışmanlık İnşaat Sanayi ve Ticaret A.Ş'nin (SADAT) Beylikzüdü'ndeki merkezini kendince ‘basmaya’ gitmesinin yankıları sürüyor…

Kılıçdaroğlu, burada yaptığı açıklamada "Bu kuruluşun hedefleri arasında gayrı nizami harp eğitimi de var.  Aynı zamanda terörist yetiştiren bir kuruluş" şeklinde yalan yanlış ifadeler kullandı.

Hadi Özışık'ın Youtube kanalına konuk olan Ergür, SADAT Yönetim Kurulu üyesi Ersan Ergür, Kılıçdaroğlu'nun suçlamalarına cevap verdi.

"Ekrem Bey SADAT'ın bitişiğinde oturuyor"

"Bu provokatif ziyaretin tamamı manidar. Terörist görmek istiyorlarsa yürümeleri gereken yer Kandil'dir Sincar'dır. Kesinlikle kendi partilerinin belediye başkanlarının olduğu Beylikdüzü değildir. Eğer SADAT merkezinde Kılıçdaroğlu'nun iddia ettiği gibi terörist yetiştirmiş olsaydı sayın Ekrem İmamoğlu bizim yan konmuşumuz olamazdı. Ekrem Bey hemen SADAT'ın olduğu bölgenin bitişiğinde oturuyor. Aramızda 7 metrelik bir sokak var."

Yazma kurallarını okudum ve kabul ediyorum.600 karakter kaldı
×

Bu sayfalarda yer alan okur yorumları kişilerin kendi görüşleridir.
Yazılan yorumlar hiçbir şekilde akittv.com.tr’nin görüş ve düşüncelerini yansıtmamaktadır.
Yazılanlardan akittv.com.tr sorumlu tutulamaz.

0 Yorumlar
  • Yeniden eskiye
  • Eskiden yeniye
  • Öne Çıkanlar